Chcesz nam pomóc finansowo? Możesz dokonać wpłaty bezpośrednio na masze konto.

22 1020 2124 0000 8902 0194 9486
ING Bank Śląski S.A

W tytule wpłaty wpisz "Darowizna"

Bardzo Wam dziękujemy!

Ostatnie wpisy na forum

sprawa cywilna przeciwko policjantowi
autor: KuZDoG
data: 07 Oct 2022, 14:49


..... gospodarka na przykładzie Wioski Smerfów :-)
autor: TomaszSynJerzego
data: 05 Oct 2022, 08:49


Lista niewygodnych filmów dokumentalnych. Mapa NWO
autor: TomaszSynJerzego
data: 05 Oct 2022, 07:14


Partnerzy:Osoba

Osobą jest istota żywa która zakłada maskę i gra swoją rolę, która jest osobą fizyczna. Taką maską jest dowód osobisty którym się posługujecie. Zakładacie maskę - okazując się dowodem osobistym. Dlaczego zostało użyte słowo maska? Maska aktora z języka łacińskiego oznacza osobę działającą.

Fikcja

Fikcja została stworzona z naszych danych w dniu kiedy to urząd stanu cywilnego stworzył nasz akt urodzenia i nadał nam numer PESEL. Fikcją są dane zapisane na naszych dokumentach gdyż nasi rodzice nadali nam imię Anna, a nie ANNA. Fikcją jest również "nasz" dowód osobisty, który nie jest naszym dokumentem gdyż tam również jesteśmy zapisani jako nazwa firmy/niewolnik/osoba zmarła.

Osoba fizyczna

Jest to osoba która ma możliwość podpisywania umów i ponosi odpowiedzialność karną. Osoba fizyczna inaczej firma, którą jest nasz dowód osobisty. Art. 43.4 KC Definicja firmy osoby fizycznej. Firmą osoby fizycznej jest jej imię i nazwisko. Nie wyklucza to włączenia do firmy pseudonimu lub określeń wskazujących na przedmiot działalności przedsiębiorcy, miejsce jej prowadzenia oraz innych określeń dowolnie obranych.