Skutecznie wypowiedziane posłuszeństwo

Moderator: Moderator

mkaplon
www.4poziom.slask.pl

Skutecznie wypowiedziane posłuszeństwo

Post autor: mkaplon »

Witam,

Czy są tu jakieś osoby, które wypowiedziały posłuszeństwo urzędowi skarbowemu, uniknęły windykacji i teraz żyją już spokojnie, nie nękani grabieżami przez okupanta, podczas normalnej działalności zarobkowej niezbędnej do utrzymania?

Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się szczegółami procesu. Interesują mnie tylko pozytywnie zakończone przypadki.

Dziękuję
Michał z Rodu Kapłon
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Re: Skutecznie wypowiedziane posłuszeństwo

Post autor: Patrycja »

mkaplon pisze: 29 czerwca 2021, 20:50 Witam,

Czy są tu jakieś osoby, które wypowiedziały posłuszeństwo urzędowi skarbowemu, uniknęły windykacji i teraz żyją już spokojnie, nie nękani grabieżami przez okupanta, podczas normalnej działalności zarobkowej niezbędnej do utrzymania?

Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się szczegółami procesu. Interesują mnie tylko pozytywnie zakończone przypadki.

Dziękuję
Michał z Rodu Kapłon
Witaj,
Wypowiedzenie posłuszeństwa urzędowi skarbowemu pomaga w procesie np. nie płacenia podatków. Jednak nie załatwia się tego jednym pismem, okupant tak łatwo się nie poddaje. To pismo pomaga, jeżeli odpowiedzą że nie mają prawa do istoty żywej tylko do osoby fizycznej. Możemy im później na tej podstawie napisać pismo w którym zadajemy pytania na jakiej podstawie ograbiają człowieka żywego, czy mają kodeks postępowania do człowieka żywego, czy mamy z nimi podpisaną umowę/kontrakt.
Pozdrawiam
mkaplon

Post autor: mkaplon »

Zrobiłaś to samodzielnie? Jeśli tak, jak to zadziałało?

Nie chcę czytać setny raz o tej samej teorii. Chcę zobaczyć coś sprawdzonego w praktyce. Jak np. ostatnią akcję w sądzie w Warszawie, gdzie Człowiek Żywy wylegitymował się w tzw. "sądzie' swoim własnym Dowodem Tożsamości, po czym zażądał wylegitymowania się podejrzanego przebierańca udającego sędziego. Link: https://www.youtube.com/watch?v=-ScHLMQ ... rokezslava
Tylko takich relacji poszukuję. Teoretyczne gdybaniny już mnie nie interesują.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Post autor: Patrycja »

mkaplon pisze: 05 września 2021, 09:17 Zrobiłaś to samodzielnie? Jeśli tak, jak to zadziałało?

Nie chcę czytać setny raz o tej samej teorii. Chcę zobaczyć coś sprawdzonego w praktyce. Jak np. ostatnią akcję w sądzie w Warszawie, gdzie Człowiek Żywy wylegitymował się w tzw. "sądzie' swoim własnym Dowodem Tożsamości, po czym zażądał wylegitymowania się podejrzanego przebierańca udającego sędziego. Link: https://www.youtube.com/watch?v=-ScHLMQ ... rokezslava
Tylko takich relacji poszukuję. Teoretyczne gdybaniny już mnie nie interesują.
Andrzej to właściciel strony, prowadzę ją w jego imieniu. Na wiadomość prywatną podam jego numer telefonu, jeżeli chcesz porozmawiać z kimś kto to przeprocedował.
ODPOWIEDZ