Wyjście z matrixa/ życiowe

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
Posty: 166
www.4poziom.slask.pl
Rejestracja: 10 marca 2021, 19:36

Wyjście z matrixa/ życiowe

Post autor: Patrycja »

*Jak wyjść z matrixa i przejśc na prawo naturalne?
NIE ma czegoś takiego jak jedno pismo lub kilka papierków które sprawią że magicznie znikniecie z planszy matrixa.
Porównam to do kury znoszącej złote jaja.
Dla systemu generujemy/ napędzamy pieniądz nasze złote jaja. System nie puści takiej kurki bo mu to nie pasuje. Po prostu.
Wszystkie porady "jak wyjść z matrixa" są to tylko przykład co można zrobić, ale nie trzeba. Wszystko dostosowujemy indywidualnie do siebie. Są to dokumenty które mogą pomóc w powiększeniu swojej "banki wolności". I mogą pomóc w zastopowaniu urzędów. I tutaj ważny zwrot pomóc zastopować, nie zastopuja one tego same z siebie.
To nasza świadomość ma tutaj największe znaczenie, funkcjonowanie według prawa naturalnego oznacza przestrzegaie dwóch zasad nie krzywdź i nie pozwól krzywdzić innych i siebie.
Czy używać DOWODU OSOBISTEGO?
DOWÓD OSOBISTY to nie my. ALE w związku z tym iż pozbycie się go jest praktycznie niemożliwe, jeżeli np. chcemy pobierać zasiłki, podpisywać umowy na przykład o pracę i innych benefitow ze świata korporacyjnego. Więc nauczmy się z niego mądrze korzystać. Przykład:
"Mamy konto w banku.. I na tym koncie środki..
Do tego konta dostajemy kartę płatniczą ( jest ona własnością banku, ale my jesteśmy jej beneficjentem, korzystamy z naszych zasobów zawartych na tej karcie, bo zasoby są nasze, ale karta banku..)
I tak jest z naszym aktem urodzenia.. Akt urodzenia szpitalny to taki nasz zasób, akt z usc to paragona/ potwierdzenia naszych zasobów
A Dowód osobisty to taka karta płatniczą do tego.
Po prostu musimy się nauczyć z niej korzystać i ja używać
Czyli w skrócie, dowód nie jest nasz ale jesteśmy jego beneficjentem i jest naszym dobrem osobistym..
I możemy to egzekwować na podstawie art 23 i 24 )KC "
Więc korzystajmy z niego jako jego beneficjent. I jako jego posiadacz, a nie on.
Więc "czy warto odnawiać dowód osobisty? " Jeżeli chcesz mieć benefity ze świata korporacyjnego to tak. Poza tym problem może być po 5 czy 7 latach jeżeli zostaniemy uznano za zaginionego.
*Zastępstwo dla DOWODU OSOBISTEGO?
Świadectwa Istoty Żywej Człowieka. ( prawonaturalne.com
forum "praktyka na początek" krok4)
Są tam wszystkie dane jakie są potrzebne np. policji do kontroli.
Nazwisko z rodu
Dobre imię
Dobre imiona rodziców
Miejsce i data urodzenia.
Tylko że to nie jest dokument systemowy i potwierdza tożsamość człowieka nie osoby, ponadto jest to najbardziej legalny dokument bo wytworzyliśmy go sami. Przez formuły "z rodu" itp. odróżniamy się od OSOBY, a to jak oni wpiszą w swój komputer to już nie nasza broszka.
I jest potwierdzony przez 3 świadków, którzy wiedzą kim jesteśmy i może to potwierdzić (uprzedzając pytania) nie, nie muszą to być ludzie funkcjonujący w prawie naturalnym.
Tylko nie zawsze możemy to wykorzystać jak wspomniałam wcześniej, kiedy mamy benefity czy podpisujemy umowę z firmą (bo chcemy ) to możemy posłużyć się dowodem osobistym np. przy otwieraniu konta w banku. Bo wątpię aby jakikolwiek bank otworzył nam konto na świadectwo.
Czy możemy na to świadectwo przekraczać granice? Na profilu Bastian Chmielny (FB) możecie zobaczyć film sprzed paru miesięcy gdzie zatrzymała go policja w Niemczech i wybronił się samym świadectwem. Więc tam gdzie możemy jeździć na dowód na pewno sobie z tym poradzicie .
*Co ze szkołą i pracą?
Wielu ludzi obawia się jak będzie pracować gdy będziemy funkcjonować według prawa naturalnego, co będzie z naszą pracą, czy będziemy mogli normalnie pracować.
W dalszym ciągu możemy normalnie pracować, ponieważ nadal posiadamy dowód osobisty ( w tym nr PESEL), więc zawieramy tę umowę jako osoba fizyczna.
Jeżeli pracujecie w "urzędach państwowych" to nie musicie obawiać się zwolnienia ze względu na to jak funkcjonujecie czy jakie macie poglądy. To nie jest podstawą do zwolnienia.
Jeżeli jednak dojdzie do zwolnienia bezpodstawnie możemy podać pracodawcę do sądu pracy za bezpodstawne zwolnienie. Podobnie jest ze szkołą.
Każde dziecko ma zapewnioną edukację podstawową w szkole bezpłatnie przez powszechną deklaracje praw dziecka.
Ponadto dzieci także posiadają swoje firmy w postaci aktu urodzenia i legitymacji szkolnej, co także daje im możliwości edukacji.
*Pomoc medyczna?
Ratownicy przy zagrożeniu życia muszą nam udzielić pomocy medycznej.
Jednak pracodawca musi odprowadzać składki, inaczej urząd będzie go gnębić, więc składki musi odprowadzać. Chyb że jest świadomy swojego postępowania i uda nam się z nim dogadać aby tego nie odprowadzał. Niestety takie "dogadanie" będzie możliwe tylko u tzw. prywaciaża.
Jeżeli jednak nie będzie odprowadzana ta składka to za pobyt w szpitalu i za udzieloną pomoc będziemy musieli opłacić to własnej kieszeni.
Podsumowując to jedna z tych składek która może być przydatna, a wcale nie musimy z niej korzystać kiedy nie chcemy.
*Zasiłki?
Zasiłki nadal nam przysługują jako OSOBIE, więc jeżeli mamy naszą FIKCJĘ / DOWÓD OSOBISTY możemy pobierać zasiłki.
System żerował na nas i naszej niewiedzy wiele lat, więc to czy powinniśmy nadal czerpać od systemu pozostawmy do indywidualnego rozpatrzenia.
pawel1982
Posty: 8
Rejestracja: 26 marca 2022, 00:03

Re: Wyjście z matrixa/ życiowe

Post autor: pawel1982 »

Na razie wygląda na to, że niestety musimy używać tego korporacyjnego dowodu osobistego bo inaczej ciężko będzie funkcjonować. Jest nas za mało. Jeżeli byłby z milion autonomii to sytuacja byłaby inna, ale do tego wciąż daleka droga.
Jednak według mnie (bazując na tym co pisze w książce Arjan) sprawę np. pracy można obejść matriks ale potrzeba świadomości i woli obu stron. Jeśli pracodawca się zgodzi i wie o fikcjach prawnych itp. to możemy podpisać umowę bez numeru dowodu osobistego, PESEL itp. tylko jako żywy człowiek. Piszemy, że Jan z rodu Kowalski, urodzony dnia... w .... nazwisko rodowe matki ... zawiera umowę o pracę z Andrzejem z rodu Malinowskich, urodzonym dnia... itd (analogiczne dane) reprezentującym firmę X. I dalej warunki umowy i podpis nasz na czerwono i pracodawcy też na czerwono.
Wynagrodzenie byłoby wtedy płatne w gotówce (bo konto bankowe jest na fikcję prawną a nie na nas). Wtedy żadnych składek pracodawca nie odprowadza, ale wiadomo że o naszą emeryturę czy leczenie musimy zadbać sami (np. wykupić ubezpieczenie medyczne w prywatnej firmie).
Podobnie jak ktoś np. chce wynająć mieszkanie - umowę najmu też można sporządzić analogicznie jak tę o pracę o ile obie strony się zgodzą na to. I wtedy żadnych podatków od najmu nie płacimy. Wada jest taka, że jak się trafi ktoś nieuczciwy to na korporacyjne sądy raczej nie ma co liczyć.

Można więc też stosować opcję taką, że owszem używamy dowodu, podajemy PESEL itd. ale podpisujemy się na czerwono i dopisujemy Wszystkie Prawa Zastrzeżone, Bez uprzedzeń UCC 1-308. Skoro bowiem to wszystko jest handel to obowiązuje Jednolity Kodeks Handlowy (UCC), a sekcja 1-308 daje nam to, że wszelkie niechciane i niezamierzone czy domniemane umowy nas nie obowiązują. Oznacza to też że wykonując coś według tego co reżim matriksa chce (wg jakiejś ustawy itp.) nie zrzekamy się naszych zastrzeżonych praw. Innymi słowy mniej więcej tak jakbyśmy coś robili bez naszej zgody pod przymusem - np. rejestracja samochodu żeby się reżim nie czepiał.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: Wyjście z matrixa/ życiowe

Post autor: w7oo7w »

Witam, odnosze wrazenie, ze tocze na tym forum walke z wiatrakami :)

Slyszeliscie opinie ze "Polacy nie potrafia zyc bez papierka ?" :)

Wolny czlowiek nie ma papierka tylko wiedze na temat tego, ze nie potrzebuje papierka !!

Przeciez Konstytucja korporacji REPUBLIC POLAND OF miala frekwencie 42,86% nie jest wiazaca !! tzn nie musimy wyrazan zgody na jej zastosowanie a wlasnie z tej niereprezentatywnej konstytucji wynika tzw "obowiazek dow.osob. !!

Wszystkie ustawy wynikaja z tej konstytucij wiec dziedzicza niereprezentatywnosc !!

przeciez protokul z przeprowadzonego referendum jest dostepny w dzienniku ustaw !!

Brak kontraktu to brak prawa do roszczenia !! jak sobie moze korporacja roscic prawo do wyegzekwowania mandatu itp skoro nie maja z nami umowy/kontraktu ?? jak "SAD" moze nas sadzic jako korporacja skoro nie ma kontraktu ?? no do cholery inech mi to ktos z sedzow, prawnikow wyjasni ?? Oczywiscie beda pieprzyc o parakrafach, ustawach rozporzadzeniach mieszac mieszac bo wiekszosc ludzi nie rozumie tylko sie boi !! aprawda jest tak banalna !!!!!!

BRAK KONTRAKTU !!!!!!!

Czy moze sie ze mna skontaktowc ktos z administacji tego forum ? ktos kto tutaj wiedzie tzw prym.. kto moze ogolnie poinformowac wszystkich na raz o co chodzi.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: Wyjście z matrixa/ życiowe

Post autor: w7oo7w »

errata - w emocjach walnalem byka ! hehe PROTOKOL (zanim kto mnie nazwie niedouczonym matolem) pozdro.
ODPOWIEDZ