Nowy użytkownik

Moderator: Moderator

grzegorz1979
www.4poziom.slask.pl

Nowy użytkownik

Post autor: grzegorz1979 »

Dzień dobry właśnie dołączyłem do forum.
Bardzo zaciekawiła mnie koncepcja bycia wolnym człowiekiem nie maszynką w systemie sztucznie kreowanym. Często się zastanawiam dlaczego jesteśmy oszukiwani przez system ( korporację) że jesteśmy wolni nie nie jesteśmy wolni korporacja za nas decyduje co możemy a co nie i cieszę się że tu trafiłem czas zacząć działać i żyć po swojemu mam nadzieję że będzie nas więcej Pozdrawiam grzegorz
benju3

Re: Nowy użytkownik

Post autor: benju3 »

Dzień dobry ,

Równiez chciałbym się przywitać. Chciałbym się zapytać odnośnie podatków zza granicy. W Holandii pracowałem 5 lat temu, tamtejszy urząd skarbowy po 4 latach odrzucił poprawnie wyliczony podatek, który był wczesniej zatwierdzony oraz każe zwracać w całości od razu cały podatek za 2017,2018 Pieniędzy już nie ma. Tamtejszy urząd wysyła natomiast cały czas kary wraz z odsetkami na nieaktualny adres w Polsce. Ponoć jest za poźno , aby się odwołać. Kont już nie mam ani tu w Polsce ani tam, czym w dalszej perpektywie grozi uchylanie , ponieważ wszelkie negocjajce z nimi zawodzą. Wysyłają monity na były adres, gdzie zostałem wymeldowany. Nie mam wglądu na pocztę, na szybką odpowiedź. Jestem zameldowany za granicą w Niemczech , ponieważ nie chcąć pracować już w Holandii , podjąłem decyzję o zmianie kraju pracy. Ponoć po ostatnim kontakcie z osobą, która aktualnie mieszka pod tym adresem w Polsce , przekazała mi, ze wydali tzw. europejski nakaz płatniczy, który trzeba zapałacić w ciągu 2 dni, co według mnie jest absurdem. Datowany dajmy na to na 25 maja , a przyszedł 30 maja. Zapewne skierują sprawę do Polski. Jakie mam możliwości obrony, ponieważ dowiedziałem się , że oni z zagranicznych Urzędów przynają rację tamtejszemu urzędowi , w całości przychylają się do ich wniosku. Wiedząć, że będą mnie ścigać, a będąc juz zameldowany w innym kraju, czy mogę spodziewać się bezkarności urzedów i sądów. Nie wspominam, że mnóstwo ludzi mają problem, szczególnie Polaków z podatkami w Holandii, nawet prowadzonymi z biuramiami podatkowymi. Będę wdzieczny za odpowiedź, czy w tym przypadku , mozna powołać się na tzw. " Prawo naturalne"?
andrzejo4

Post autor: andrzejo4 »

Witajcie wszyscy właśnie się obudziłem :) lepiej później niż wcale:). Będę miał dużo pytań do was ludzi którzy już przeszli procedury " wypowiadania posłuszeństwa, ogłaszanie autonomii itp " Chciałbym zrobić w miarę możliwości takie swego rodzaju przewodnik od a do zet, ale to zrobić to niezbędą będzie wasza wiedza i doświadczenie. Musimy się na nowo natychmiast zjednoczyć i ratować nasz dom który jest POLSKA pozdrawiam wszystkich.
Majkel

Post autor: Majkel »

Witam wszystkich sui iuris świadomych i kminiących o co biega w tym teatrze handlu fikcją prawniczą, dzięki wielkie za akceptację konta i że dzięki waszej wiedzy będę mógł się dokształcić i zająć swoimi sprawami. Zdrowia i niech moc będzie z nami!
Freedom2020
Aktywny użytkownik

Post autor: Freedom2020 »

Czym więcej ludzi się obudzi tym lepiej dla wszystkich. Gdyby obudziła się większość ten mafijny system padłby w kilka dni. No ale wiadomo, że większość woli siedzieć przed TV i łykać propagandę, bo tak prościej i nie trzeba samodzielnie myśleć. Dlatego uważam: róbmy swoje nie oglądając się na innych! Oczywiście nie spodziewajcie się, że będzie łatwo i miło, a system powie wam: "no OK, nie chcesz na nas tyrać do śmierci, to trudno. Do widzenia" : ))) DLA NICH JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI I MACIE ŻYĆ POD ICH BUTEM W NIEŚWIADOMOŚCI. A kto się obudzi to wróg, foliarz, płaskoziemiec i szerzy teorie spiskowe : )))) Na szczęście ludzi podobnie myślących jak my przybywa dość szybo. Czemu? Bo nie da się bezustannie bazować na fałszu i kłamstwie! Prawda zawsze zwycięża! Czasem późno ale zawsze! No ale do tego potrzebna jest praca u podstaw i wszyscy od Prawa Naturalnego to muszą robić, przejść tę drogę, by stawać się wolnym naprawdę! Ja mam dość tych wszystkich straszaków, mandatów, pouczeń, rygorów, co mi wolno, a czego nie, gdzie mogę iść, a gdzie nie, co mam nosić na twarzy, etc. PRECZ! KAŻDY MA NIEZBYWALNE DANE OD BOGA PRAWO DO SAMOSTANOWIENIA i tyle! A to, że daliśmy się podporządkować... cóż. Zacząłem przygodę z Prawem Naturalnym i zamierzam to kontynuować małymi krokami. Wiem, że trzeba będzie z nimi walczyć ale wyznaję zasadę "Lepiej umrzeć na stojąco jako wolny człowiek, niż żyć na smyczy i w kagańcu na kolanach"! Pozdrawiam wszystkich i nie bójcie się, bo nie ma czego.
ODPOWIEDZ