Zasiłki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
www.4poziom.slask.pl

Zasiłki

Post autor: Patrycja »

Zasiłki nadal nam przysługują jako OSOBIE, więc jeżeli mamy naszą FIKCJĘ / DOWÓD OSOBISTY możemy pobierać zasiłki.
System żerował na nas i naszej niewiedzy wiele lat, więc to czy powinniśmy nadal czerpać od systemu pozostawmy do indywidualnego rozpatrzenia.
Jeżeli musimy się podpisać, podpisujemy się jako FIKCJA ( EWA KOWALSKA ).
Dlaczego nie V.C. czy "z rodu" / "córka/syn" ?
V.C. - pod przymusem - nikt nas nie przymusza do pobierania świadczeń, pobieramy je z własnej woli dlatego podpis pod przymusem nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem.
tomaszr

Re: Zasiłki

Post autor: tomaszr »

Dzień dobry, jestem w trakcie realizacji samostanowienia o sobie. Do niektórych instytucji dokumenty już dotarły, dziś jest 20 a ja nie otrzymałam świadczenia 500+ wiem, że to może niestosowne, że oczekuję czegoś jeszcze od systemu ale wiemy, że system żerował na nas latami a teraz bez żadnej decyzji nie przesyłają kasy czy ktoś spotkał się z taka sytuacją i co tu można zrobić? Pozdrawiam aneta z rodu wojna
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Re: Zasiłki

Post autor: Patrycja »

tomaszr pisze: 20 października 2021, 20:55 Dzień dobry, jestem w trakcie realizacji samostanowienia o sobie. Do niektórych instytucji dokumenty już dotarły, dziś jest 20 a ja nie otrzymałam świadczenia 500+ wiem, że to może niestosowne, że oczekuję czegoś jeszcze od systemu ale wiemy, że system żerował na nas latami a teraz bez żadnej decyzji nie przesyłają kasy czy ktoś spotkał się z taka sytuacją i co tu można zrobić? Pozdrawiam aneta z rodu wojna
To tylko pozostaje iść/zadzwonić do mopsu z zapytaniem co się dzieje.
ODPOWIEDZ