Z rodu ...

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
Posty: 166
www.4poziom.slask.pl
Rejestracja: 10 marca 2021, 19:36

Z rodu ...

Post autor: Patrycja »

Nasz podpis jako istoty żywej powinien różnić się od podpisu legalnej fikcji / osoby.
Poprzez formuły " z rodu " odróżniamy istotę żywą od legalnej fikcji / osoby jaką wykreował na naszych plecach system.
Jesteśmy a raczej " nasza " osoba jest widoczna w systemie, jednak nie nakładamy maski osoby, więc nadal przysługują nam nasze wszystkie niezbywalne prawa człowieka.
Formuły " z rodu " oraz " z domu " oznaczają to samo i można je stosować wymiennie.
Po formule " z rodu " wpisujemy swoje rodowe nazwisko z aktu urodzenia. Mężatki mogą podpisywać się np. Ewa z rodu Kowalska w godności Nowak lub Ewa Nowak z rodu Kowalska.
Nigdy nie " łączymy " formuły " z rodu" i wszystkich wielkich liter (EWA KOWALSKA), ponieważ jest to osoba ( patrz dowód osobisty).
Nasza rzeczywistość jako istoty żywej kreujemy my więc możemy podpisywać się wszystkimi małymi literami ( ewa z rodu kowalska) lub tylko pierwsze litery wielkie ( Ewa z rodu Kowalska). Możemy też pisać wszystko małymi literami poza np. pierwsza literą nazwiska (ewa z rodu Kowalska), również właściwym podpisem będzie Ewa córka Zygmunta z rodu Kowalska. Jako kreatorzy swojej rzeczywistości możecie "wybrać" który podpis jest dla was odpowiedni / z jakim się utożsamiacie.
Podpisujemy się czerwonym kolorem aby jeszcze bardziej odróżnić istotę żywą od osoby / legalnej fikcji. Ponadto kolor czerwony symbolizuje krew istoty żywej oraz władzę.
ODPOWIEDZ