Świadectwo Istoty Żywej Człowieka

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
www.4poziom.slask.pl

Re: Świadectwo Istoty Żywej Człowieka

Post autor: Patrycja »

Renata12111970 pisze: 24 września 2021, 13:04 Patrycjo, wysłałam zapytanie na podany przez Ciebie mail swiadectwo@gmail.ru i nie otrzymałam odp. Tylko słowo Witamy. Dziś wysłałam zamówienie na druki i znowu w odp. Witamy. Czy masz wiedzę że jest aktualna obsługa tej skrzynki I otrzymam świadectwa? Chcę zapłacić i zależy mi na czasie. Czy poprostu jest tak wiele zamówień?
Właśnie "zmieniliśmy" człowieka który będzie zajmował się świadectwami, tekst jest już zmieniony. W sprawie świadectwa proszę się kontaktować z Krzysztofem na pewno pomoże.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

krzysztof2610 pisze: 29 września 2021, 10:32 Hej, mam pytanie o świadectwo w którym brak jest nazwiska. Podobno dla policji wystarczy takie bez. Czy takie też robicie ? Podałaś rozmiar ale można zamówic mniejszy ? Pozdrawiam
Z policją jest tak że mogą nas spisać z dowodu osobistego, paszportu lub dane na oświadczenie tylko wtedy musimy podać nazwisko i wcielamy się jednocześnie w osobę fizyczną. Więc nazwisko możemy im "dać" tylko ze świadectwa bo nie wcielamy się w rolę osoby. Możemy im podać wszystko tylko nie nazwisko bo oni wezmą to " na oświadczenie" i będą nas brać za osobę.
Co do rozmiarów to raczej nie będą zmieniane ale to już trzeba dopytać Krzysztofa który będzie się zajmować świadectwami numer i mail podany w poście.
Renata12111970

Post autor: Renata12111970 »

Patrycja pisze: 08 października 2021, 16:22
Renata12111970 pisze: 24 września 2021, 13:04 Patrycjo, wysłałam zapytanie na podany przez Ciebie mail swiadectwo@gmail.ru i nie otrzymałam odp. Tylko słowo Witamy. Dziś wysłałam zamówienie na druki i znowu w odp. Witamy. Czy masz wiedzę że jest aktualna obsługa tej skrzynki I otrzymam świadectwa? Chcę zapłacić i zależy mi na czasie. Czy poprostu jest tak wiele zamówień?
Właśnie "zmieniliśmy" człowieka który będzie zajmował się świadectwami, tekst jest już zmieniony. W sprawie świadectwa proszę się kontaktować z Krzysztofem na pewno pomoże.
W jaki sposób mogę się kontaktować z Krzysztofem? 🤔 Pls o namiar
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Renata12111970 pisze: 13 października 2021, 09:56
Patrycja pisze: 08 października 2021, 16:22
W jaki sposób mogę się kontaktować z Krzysztofem? 🤔 Pls o namiar
Dane są podane w treści pierwszego posta ( został edytowany) tam jest mail oraz telefon.
ODPOWIEDZ