Świadectwo Istoty Żywej Człowieka

Moderator: Moderator

Beatanowak
www.4poziom.slask.pl

Re: Świadectwo Istoty Żywej Człowieka

Post autor: Beatanowak »

Czy takie swiadectwo ma byc wlasnirecznie podpisane czy tylko odciski palcow?
Beatanowak

Post autor: Beatanowak »

Jezeli mam w dowodzie dwa imiona to trzeba wpisac na sw. Tez dwa?
Hanys3000

Post autor: Hanys3000 »

Mieszkam pozagranicami naszej Ojczyzny , dlatego chcialem zapytac , czy aby napewno ten dokument , bez wiekszych komplikacji jest akceptowalny z racji tego ,iz nie posiada ogolnokomunikacyjnego jezyka. Z gory dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Post autor: Patrycja »

Beatanowak pisze: 03 września 2021, 13:28 Czy takie swiadectwo ma byc wlasnirecznie podpisane czy tylko odciski palcow?
"Świadectwo podpisujemy swoim żywym podpisem np. ewa z rodu kowalska w kolorze czerwonym oraz dodatkowo odbijamy czerwonym tuszem odciski kciuka oraz palca wskazującego."
Więc podpis i odciski.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Beatanowak pisze: 03 września 2021, 13:30 Jezeli mam w dowodzie dwa imiona to trzeba wpisac na sw. Tez dwa?
Możesz jedno lub dwa, jak wolisz. Teraz ty możesz kreować swoje dane.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Hanys3000 pisze: 20 września 2021, 04:57 Mieszkam pozagranicami naszej Ojczyzny , dlatego chcialem zapytac , czy aby napewno ten dokument , bez wiekszych komplikacji jest akceptowalny z racji tego ,iz nie posiada ogolnokomunikacyjnego jezyka. Z gory dziekuje za odpowiedz
Jeżeli mieszkasz za granicą to warto by było stworzyć takie świadectwo w języku międzynarodowym. Chociaż Andrzej Wielebny swoim świadectwem legitymował się w Niemczech i jakoś poszło, chociaż byliśmy tam tylko przejazdem.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Patrycja pisze: 21 września 2021, 17:26
Hanys3000 pisze: 20 września 2021, 04:57 Mieszkam pozagranicami naszej Ojczyzny , dlatego chcialem zapytac , czy aby napewno ten dokument , bez wiekszych komplikacji jest akceptowalny z racji tego ,iz nie posiada ogolnokomunikacyjnego jezyka. Z gory dziekuje za odpowiedz
Jeżeli mieszkasz za granicą to warto by było stworzyć takie świadectwo w języku międzynarodowym. Chociaż Andrzej Wielebny swoim świadectwem legitymował się w Niemczech i jakoś poszło, chociaż byliśmy tam tylko przejazdem.
Większa część transmisji się nie nagrała jednak odbyło się lekką przepychanką co ty twierdzisz a co ja. Nie wypisali mandatu chociaż jeden już wyciągał bloczek. I to bez znajomości języka. Także oceniam pozytywnie.
Musisz się zalogować, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Renata12111970

Post autor: Renata12111970 »

Patrycjo, wysłałam zapytanie na podany przez Ciebie mail swiadectwo@gmail.ru i nie otrzymałam odp. Tylko słowo Witamy. Dziś wysłałam zamówienie na druki i znowu w odp. Witamy. Czy masz wiedzę że jest aktualna obsługa tej skrzynki I otrzymam świadectwa? Chcę zapłacić i zależy mi na czasie. Czy poprostu jest tak wiele zamówień?
krzysztof2610

Post autor: krzysztof2610 »

Hej, mam pytanie o świadectwo w którym brak jest nazwiska. Podobno dla policji wystarczy takie bez. Czy takie też robicie ? Podałaś rozmiar ale można zamówic mniejszy ? Pozdrawiam
Polarus
Kontakt:

Post autor: Polarus »

Renata12111970 pisze: 24 września 2021, 13:04 Patrycjo, wysłałam zapytanie na podany przez Ciebie mail swiadectwo@gmail.ru i nie otrzymałam odp. Tylko słowo Witamy. Dziś wysłałam zamówienie na druki i znowu w odp. Witamy. Czy masz wiedzę że jest aktualna obsługa tej skrzynki I otrzymam świadectwa? Chcę zapłacić i zależy mi na czasie. Czy poprostu jest tak wiele zamówień?
nie swiadectwo@gmail.ru tylko swiadectwo@mail.ru
ODPOWIEDZ