Pieczątki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
www.4poziom.slask.pl

Pieczątki

Post autor: Patrycja »

Pieczątki.
Musisz się zalogować, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Emeya

Re: Pieczątki

Post autor: Emeya »

Czy macie może tekst tych pieczątek w Wordzie?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Emeya pisze: 27 lipca 2021, 10:50 Czy macie może tekst tych pieczątek w Wordzie?
Niestety nie.
mirgag

Post autor: mirgag »

Czy mogę prosić o przetłumaczony tekst każdej z pieczęci?
Proszę też określić, którą z nich do czego się stosuje.
Oraz moja uwaga: każda umowa (czyli dokument) musi być zrozumiały, a więc też w zrozumiałym języku stron umowy. Inaczej taka umowa (dokument) jest nieważny.
Inaczej mówiąc, mam uzasadnione wątpliwości co do praktycznego ich zastosowania (ale mogę się mylić, stąd moje pytania).
ArkAdius

Post autor: ArkAdius »

Podłączam się do pytań ?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

mirgag pisze: 26 sierpnia 2021, 16:06 Czy mogę prosić o przetłumaczony tekst każdej z pieczęci?
Oraz moja uwaga: każda umowa (czyli dokument) musi być zrozumiały, a więc też w zrozumiałym języku stron umowy. Inaczej taka umowa (dokument) jest nieważny.
Inaczej mówiąc, mam uzasadnione wątpliwości co do praktycznego ich zastosowania (ale mogę się mylić, stąd moje pytania).
1. V.C. pod przymusem
podpisane przez
Copyclaim / copyright - prawa autorskie
Autograf nie do negocjacji / kodeks handlowy wykonanie lub akceptacja z zastrzeżeniem praw
2. Podpisane przez
Znak towarowy zarejestrowany / powiernik / pełnomocnik agenta dla nadawcy / osadnika /beneficjenta. Nie korporacja żyjąca dusza / kodeks handlowy wykonanie lub akceptacja z zastrzeżeniem praw. To własność prywatna / bez praw do rozpowszechniania bez zgody. Prowadzone ścieżka prawa i wierności. Nie do negocjacji.
3. Pod zastrzeżeniem praw autorskich/ ze wszystkich stron w dobrym imieniu.
4. Beneficjent i prywatne miejsce pieczęci przez kodeks handlowy chroniony rezolucją A/Res/56/83 art. 72 karty Narodów unii europejskiej / Unijna karta praw człowieka oraz Motu proprio 2-2013/2017 w odniesieniu do świetlnego świata i gwarancji. Nie do powielania bez zgody. Obowiązek tutaj i teraz z pokojem i miłością w zgodzie z naturą i harmonią: dekret.

Używamy tylko na własnych dokumentach.

Nie są niezbędne.

1. Zastrzegamy podpis pod przymusem.
2. Podpis żywej istoty jako pełnomocnika
3. Podpis (ogólnie )
4. Podpis żywej istoty
BasiaLu

Post autor: BasiaLu »

Mam pytanie, jeśli podpisujemy na pieczątce, czyli w ramce, czy podpis nie potwierdza tylko tekstu w ramce(pieczątce) zamiast deklaracji czy oświadczenia?
andsas1300

Post autor: andsas1300 »

BasiaLu pisze: 22 września 2021, 00:40 Mam pytanie, jeśli podpisujemy na pieczątce, czyli w ramce, czy podpis nie potwierdza tylko tekstu w ramce(pieczątce) zamiast deklaracji czy oświadczenia?
Podpis jest w ramce aby nie mogli go kopiować i powielać.
mirgag

Post autor: mirgag »

Patrycja pisze: 15 września 2021, 17:00
mirgag pisze: 26 sierpnia 2021, 16:06 Czy mogę prosić o przetłumaczony tekst każdej z pieczęci?
1. V.C. pod przymusem
podpisane przez
Copyclaim / copyright - prawa autorskie
Autograf nie do negocjacji / kodeks handlowy wykonanie lub akceptacja z zastrzeżeniem praw
2. Podpisane przez
Znak towarowy zarejestrowany / powiernik / pełnomocnik agenta dla nadawcy / osadnika /beneficjenta. Nie korporacja żyjąca dusza / kodeks handlowy wykonanie lub akceptacja z zastrzeżeniem praw. To własność prywatna / bez praw do rozpowszechniania bez zgody. Prowadzone ścieżka prawa i wierności. Nie do negocjacji.
3. Pod zastrzeżeniem praw autorskich/ ze wszystkich stron w dobrym imieniu.
4. Beneficjent i prywatne miejsce pieczęci przez kodeks handlowy chroniony rezolucją A/Res/56/83 art. 72 karty Narodów unii europejskiej / Unijna karta praw człowieka oraz Motu proprio 2-2013/2017 w odniesieniu do świetlnego świata i gwarancji. Nie do powielania bez zgody. Obowiązek tutaj i teraz z pokojem i miłością w zgodzie z naturą i harmonią: dekret.

Używamy tylko na własnych dokumentach.

Nie są niezbędne.

1. Zastrzegamy podpis pod przymusem.
2. Podpis żywej istoty jako pełnomocnika
3. Podpis (ogólnie )
4. Podpis żywej istoty
Patrycjo, uprzejmie dziękuję, o to mi chodziło, co oznacza, że znacznie pogłębiłem swoją wiedzę. A bardzo jej potrzebuję - tej właściwej, prawdziwej.
ODPOWIEDZ