Nurtujące pytania

Tu możesz zadawać pytana związane z prawem naturalnym.

Moderator: Moderator

Mateo
Aktywny użytkownik
www.4poziom.slask.pl

Nurtujące pytania

Post autor: Mateo »

Witam!

Mam kilka pytań.
1. Jak to jest, że jesteśmy firmą, bo nasze imię i nazwisko mamy w dowodzie zapisane wielkimi literami. Pamiętam jednak mój stary dowód osobisty - zieloną książeczkę - w którym imię i nazwisko było napisane normalnie, tj. tylko pierwsza litera była wielka. Czy posiadając tamten dowód nie byliśmy jeszcze firmami?
2. Czy jeśli wymówię posłuszeństwo państwu, moje dzieci przestaną otrzymywać 500+?
3. Czy dzieci, kiedy będą chciały wyrobic sobie prawo jazdy, nadal muszą posługiwać się nr PESEL, czyli robić to w świecie matriksu?
4. Ja prowadzę działalność gospodarczą - nauka jazdy - gdzie osobą kontrolującą jest starosta. Czy przejście na prawo naturalne będzie skutkowało tym, że muszę zamknąć firmę?

Z góry dziękuję z odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Mateusz
blekitnooki

Re: Nurtujące pytania

Post autor: blekitnooki »

1. Byłeś fikcją prawną jako imię i nazwisko bez zbędnych zagmatwanych słów o firmie itp i każdy jest jako imię i nazwisko czy nawet jako imię, dla tego Jezus zawsze mówił Ja Jestem i do tego dopowiadał inne słowa nie przypominam sobie by mówił że ma na imię Jezus
Dodanie członu Człowiek godności Jan Kowalski niweluje fikcję prawną Jan Kowalski, gdyż człowiek tylko jako but posiada godność, można sprawdzić znaczenie słowa kluczowego godność.
3.Człowiek godności Jan Kowalski nie musi robić prawa jazdy może jeździć bez , byleby tylko umiał .
4.Możesz prowadzić firmę jako fikcja prawna dalej i być kontrolowany lub jako człowiek godności i nie być kontrolowany , gdyż nikt nie może ciebie kontrolować wybór należy do ciebie .
ODPOWIEDZ