Podpisy trzech żywych ludzi

Tu możesz zadawać pytana związane z prawem naturalnym.

Moderator: Moderator

tomaszmal
www.4poziom.slask.pl

Podpisy trzech żywych ludzi

Post autor: tomaszmal »

Czy na naszym własnoręcznie wypisanym świadectwie żywego czlowieka może podpisać się osoby z systemu czy musi to być 3 świadków na moje istnienie osób które wyszły z prawa morskiego?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Re: Podpisy trzech żywych ludzi

Post autor: Patrycja »

tomaszmal pisze: 04 października 2021, 19:26 Czy na naszym własnoręcznie wypisanym świadectwie żywego czlowieka może podpisać się osoby z systemu czy musi to być 3 świadków na moje istnienie osób które wyszły z prawa morskiego?
Twoją tożsamość mają potwierdzić ludzie którzy wiedzą kim jesteś. Nie ma znaczenia czy "są w matrixie" czy nie.
comsax

Post autor: comsax »

Ja wyczytałem na niemieckich stronach, że świadkowie powinny być również ludzie już uwolnieni z matriksu. Wiec trochę jestem w kłopocie, bo nie wiem skąd ich wziąć.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Post autor: Patrycja »

comsax pisze: 22 stycznia 2022, 11:47 Ja wyczytałem na niemieckich stronach, że świadkowie powinny być również ludzie już uwolnieni z matriksu. Wiec trochę jestem w kłopocie, bo nie wiem skąd ich wziąć.
Wyjaśnij pojęcie "ludzie uwolnieni z matrixu", każdy z matrixem jest jakoś powiązany albo matrix próbuje go uwiązać. To czy jesteśmy w matrixie czy nie decydujemy my sami. Najlepiej będzie jeżeli dokumenty podpiszą ci najbliżsi którzy mogą potwierdzić twoją tożsamość.
ODPOWIEDZ