Deklaracja samostanowienia

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
www.4poziom.slask.pl

Deklaracja samostanowienia

Post autor: Patrycja »

Deklaracja samostanowienia stwierdza iż samostanowieniu o sobie działając i żyjąc według prawa naturalnego. W deklaracji jest wypisane na co nie wyrażamy zgody jako istoty żywe.
Korzystamy z tego dokumentu, gdy na przykład nie chcemy być poddawani jakimkolwiek działaniom medycznym itp.
Deklaracje składamy osobiście w kancelarii prezydenta i kancelarii sejmu. Musimy mieć egzemplarz dla każdej kancelarii i jeden egzemplarz dla nas, na którym znajdą się pieczątki z kancelarii prezydenta i kancelarii sejmu.
Deklaracje możemy złożyć także dla dzieci, jeżeli nie są pełnoletnie lub za upoważnieniem.
Wypełniamy deklaracje czerwonym długopisem. Dane piszemy z małych liter. Możemy wpisać tylko pierwsze imię lub oba. Podpisujemy się nazwiskiem rodowym. Mężatki mogą wpisać imiona, nazwisko po mężu "z rodu" i nazwisko panieńskie.
Za dzieci wypełniają rodzice. Dzieci po 13-stym roku życia podpisują się same. Dzieci przed 13-stym rokiem życia składają swój podpis, a nad nim prawny opiekun. Dziecko może dodatkowo przybić odcisk kciuka.
Zapis © (copyright) jest użyty, aby nikt nie mógł więcej korzystać z tego podpisu ( prawa autorskie). Na dole wpisujemy miasto w którym aktualnie mieszkamy i datę wypełnienia tej deklaracji.
Plik jest do edycji. Jeżeli potrzebujecie coś dodać, zmienić, usunąć to nic nie stoi na przeszkodzie.
Musisz się zalogować, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dori

Re: Deklaracja samostanowienia

Post autor: Dori »

Dzień dobry,
plik Deklaracji Samostanowienia jest w pdf .
Mogę prosić o wstawienie go do edycji?
dziękuję
dorota
Hania

Post autor: Hania »

A ten plik miał być do edycji , a jest w pdf
DzikaNiva

Post autor: DzikaNiva »

To skopiujcie sobie do Worda i macie plik do edycji.
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

Hania pisze: 14 kwietnia 2021, 22:35 A ten plik miał być do edycji , a jest w pdf
Teraz w zakładce nasze pisma znajdziecie deklaracje i w pdf i w pliku do edukacji.
PawelRobert

Post autor: PawelRobert »

Jak rozumieć punkt:

" Bezprawne odrzucanie (odmowa przyjęcia, ignorowanie) papierów wartościowych lub oświadczeń, przedstawionych przez wystawcę – moją osobę"?

konkretnie:
> przedstawionych przez wystawcę – moją osobę <

Wystawcą jest moja osoba ("istota żywa która zakłada maskę i gra swoją rolę, która jest osobą fizyczna"), czy ja, żywy człowiek?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

PawelRobert pisze: 04 sierpnia 2021, 10:03 Jak rozumieć punkt:

" Bezprawne odrzucanie (odmowa przyjęcia, ignorowanie) papierów wartościowych lub oświadczeń, przedstawionych przez wystawcę – moją osobę"?

konkretnie:
> przedstawionych przez wystawcę – moją osobę <

Wystawcą jest moja osoba ("istota żywa która zakłada maskę i gra swoją rolę, która jest osobą fizyczna"), czy ja, żywy człowiek?
Odnosi się to do fikcji. Także do człowieka jako do pełnomocnika fikcji.
PiotrS

Post autor: PiotrS »

Dlaczego na piśmie przy wyjęciu naszego aktu urodzenie jest KOD POCZTOWY-NIE NALEŻY DO ADRESU REZOLUCJA (A)Res56/83ONZ2002, a przy deklaracji samostanowienia wolności już trzeba pisać kod pocztowy?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator

PiotrS pisze: 17 października 2021, 17:53 Dlaczego na piśmie przy wyjęciu naszego aktu urodzenie jest KOD POCZTOWY-NIE NALEŻY DO ADRESU REZOLUCJA (A)Res56/83ONZ2002, a przy deklaracji samostanowienia wolności już trzeba pisać kod pocztowy?
Przy pisaniu deklaracji ciągle się uczyliśmy, więc nie wiedzieliśmy o pewnych rzeczach. Jeżeli nie chcesz pisać kodu pocztowego to wklej tam zwrot który jest zawarty tutaj.
ODPOWIEDZ