TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Moderator: Moderator

w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
www.4poziom.slask.pl
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Klucz, Zamek oraz Drzwi wyjściowe z matrixa mamy cały czas ze sobą tylko nie wiemy jak one wyglądają, zapętleni na rondzie spraw „życiowych”: osobistych, rodzinnych, zawodowych, poddawani ciągłemu podgrzewaniu emocji, manipulacjom medialnym, bredniom z filmów fabularnych, fake-news-ów itd. nie mamy czasu zastanowić się nad najprostszą rzeczą w naszym życiu.

Oto moje dzieło, rezultat ponad 20-sto letniej katorgi małego umysłu, paupera, pirata, oszołoma niedostosowanego do systemu od Mojego NARODZENIA !! Idźcie z tą wiadomością do kogokolwiek kto zechce poświecić 10minut na przeczytanie !! 20 lat przekute na 10min hehehe

To Watykan (ogólnie mówiąc, bo chodzi o papieski Pontyfikat Rzymski – Prawo Rzymskie, Aeterni Regis/The Crown – 3szt Cestui Que Vie oraz The Holly See – państwo Watykan czyli 3 osobne rzeczy ale w jednym !!) zapoczątkował 3 razy Cestui Que Vie (“ten który żyje”) – 3 Korony (wyszukaj: Papieska Tiara) symbolizują... symbolizowały!! władzę nad ziemią ciałem i duszą. Natomiast z tego konstruktu Cestui Que Vie kolejni królowie i potem rządy zrobili sobie eldorado rejestracyjne !!

Ale w 2011 roku zostało to unieważnione poprzez Ritus Mandamus oraz Ritus Probatum Regnum, o czym pisałem wcześniej w moim poście, przez tych, którzy to zapoczątkowali !! czyli Watykan (ogólnie nazwywając), a zatem wszystkie pochodne tracą ważność i podstawę bytu – nie ma !! null !! void !! (czyli wszystko co ma podstawę w Cestui Que Vie czyli jego pochodne takie jak akt urodzenia oraz jego pochodna odpis aktu urodzenia oraz dowód osobisty !! są nieważne i uznane za niebyłe !!).

Otóż te 3 Cestui Que Vie to nasze: 3 – [Imię Nazwisko] nadane przez rodzica na karcie nadania imienia i zarejestrowane w USC na zgłoszeniu urodzenia noworodka, 1 – [Imię NAZWISKO] stworzone przez urzędnika w USC jako akt urodzenia w księdze urodzeń oraz 2 – [IMIĘ NAZWISKO] kiedy uzyskujemy odpis aktu urodzenia, a potem na jego podstawie wnioskujemy o wydanie dowodu osobistego gdzie widnieje nasze IMIĘ NAZWISKO.

Wszystko się odbywa na zasadzie domniemanej dobrowolności/zgody z wyjątkiem sytuacji naszych rodziców, bo oni zostali zastraszeni karą grzywny za uchylanie się od zarejestrowania swojego dziecka w USC. Ciekawe jest to że nigdzie nie pojawiają się nazwy: dziecko, człowiek, niemowlę itp. zamiast tego mamy noworodek czyli coś –nowo/nowe, coś –rodek/rodzone/urodzone, nowe-urodzenie, a więc niekoniecznie człowiek/dziecko czy niemowlę czyli nazwy odnoszące się do Człowieka, a zatem jest przestrzeń na interpretację inną niż odnoszącą się do Człowieka.

Po porodzie i odcięciu pępowiny dziecko zostaje zabrane matce na chwilę, podczas której zostaje wypisane zaświadczenie o urodzeniu noworodka. To znaczy, że zostaliśmy odcięci/porwani od matki/rodziny i wypisano na nas „kwit” – znaleziony rozbitek/porzucony/zagubiony na morzu, bo wypłynęliśmy z wodami płodowymi, w którym opisane jest znalezisko: płeć, waga, data i godzina itp., a na drugiej stronie mamy klasyfikację noworodków wg podziału wg wagi oraz oznak życia lub braku oznak życia itp. Obecnie, bo ja się urodziłem w 1977r., mogą być jakieś różnice w dokumentacji ale zasada pozostaje taka sama.

Oczywiście jest to ewidentne oszustwo wraz z wydanymi na dowód tego oszustwa dokumentami w postaci: zaświadczenia ze szpitala o urodzeniu noworodka, zgłoszenia urodzenia noworodka do USC, aktu urodzenia w księdze urodzeń, odpisu aktu urodzenia oraz tak !! dowodu osobistego !!
TAK !! Posługiwanie się dowodem osobistym jest kontynuacją oszustwa – wyjaśnię to pod koniec tego tekstu.

Bo tak na prawde MATRIX jest dwuwymiarowy !! – 2D – zapisany na płaskim papierze !! albo plastiku !! i całkowicie sfałszowany i wciśnięty w świadomość Człowieka !! czy da się porozmawiać z kartką papieru albo plastikową kartą ? – znany i lubiany film „Matrix” to propaganda dywersyjna, że matrix jest gdzieś ponad nami !!

To co napisałem poniżej wymaga wcześniejszego przemyślenia czy na prawde jesteśmy tymi, którzy są zapisani/opisani na papierze albo plastiku ?

Polska nie jest jakimś odosobnionym przypadkiem kulturowym czy prawnym !! Cieżko w to uwierzyć ale w PL mamy wyłącznie prawo anglosaskie, a dyskusyjne może być tylko to co wydaje sie, że jest polskie ale zostalo odpowiednio dostosowane !! To Polakom się wydaje, że są jacyś "wyjątkowi", i że "tu jest inaczej", BŁAGAM !!

Pamiętając, że zostaliśmy uznani za zaginionych na otwartym morzu, a po 7 latach za martwych...

Mamy 3 instancje sądowe:

I. – NSTANCJA – Jest oparta o Prawo Handlowe, Kodeks Handlowy, Uniform Commercial Code/UCC – jest to proces sądowy/rozprawa oparta o kodeks handlowy, w której My sami, jako firma, jako osoba fizyczna z dowodu osobistego, a właściwie Fundusz Powierniczy (Trust) gdzie Człowiek czyli Właściciel/beneficjent zaginął na morzu, nie ma go i nie może występować jako Właściciel/beneficjent Funduszu Powierniczego we własnej osobie, bo uważa, że jest osobą z dowodu osobistego – Osobą Fizyczną !! to stwierdzenie uzyskuje się na rozprawie pytając go o IMIĘ i NAZWISKO (wiadomo nikt nie pyta dużymi literami ale każda forma zapisu imienia i nazwiska odnosi się do kolejnego Cestui Que Vie), datę urodzenia, ile ma lat itd, czyli "sędzia" się pyta o informacje z dowodu osobistego i w ten sposób uzyskuje zgodę/potwierdzenie Człowieka na prawo do sądzenia/jurysdykcję w jego sprawie. "Sędzia" to wyznaczony z urzędu Administrator tego funduszu powierniczego, który ma za zadanie rozpatrywać jakiś spór lub roszczenie pod nieobecność Właściciela/beneficjenta rzeczywistego, pozostaje pytanie kto jest Powiernikiem tego funduszu? i tę funkcję się na rozprawie przypisuje Osobie Fizycznej, która oczywiście nie wie tak na prawdę o co tutaj chodzi !! A to Powiernik pod nieobecność Właściciela/beneficjenta odpowiada za roszczenia wynikające z tego Funduszu Powierniczego wiec mamy: [Właściciel/beneficjent] to Człowiek który nawet nie wie, że został uznany za zaginionego na morzu i za martwego, oraz że jest Właścicielem/beneficjentem Funduszu Powierniczego o nazwie jego IMIĘ NAZWISKO !! następnie [Administrator] czyli ten, który pod nieobecność Właściciela/beneficjenta został wyznaczony z urzędu i rozpatruje spory i roszczenia, a następnie [Powiernik], który odpowiada za Fundusz Powierniczy, jego straty, zyski oraz roszczenia i spory ale ta funkcja jest "PUSTA", bo chodzi o to żeby ją komuś WCISNĄĆ !! np jeleniowi, który nie wie co jest grane !! Tak na prawde to my (Człowiek żywy) jesteśmy zgodnie z prawem Właścicielem, Administratorem i Powiernikiem własnego Funduszu Powierniczego (Trustu) o nazwie nasze [IMIE NAZWISKO – 2. Cestui Que Vie] oraz [Imię NAZWISKO – 1. Cestui Que Vie] oraz [Imię Nazwisko – 3. Cestui Que Vie], który to został nam założony przez naszych rodziców w USC pod przymusem kary grzywny.

Mamy tutaj do czynienia z brakiem prawa do naszego ciała, czyli do bycia Człowiekiem i jesteśmy martwą firmą, Funduszem Powierniczym gdzie Właściciel/beneficjent, Człowiek żywy zaginął (nie ważne, że na morzu, bo tutaj jeszcze nie chodzi o prawo morskie tylko kodeks handlowy, który jest uproszczonym prawem morskim czyli Właściciela firmy/funduszu NIE MA !!). Jest to DRUGA Korona, The Crown/AETERNI REGIS Cestui Que Vie, państwa Watykan – tak, 2 (druga) przypuszczam, że celowo został zakłócony porządek 1, 2, 3 dla zmyłki.

http://www.friendware.net/final_writs_r ... rusts.html

https://scannedretina.files.wordpress.c ... 1-copy.pdf

Przychodzimy do "sądu" jako Człowiek no i wtedy jako Człowiek żywy nie możemy wejść na miejsce dla oskarżonego, ten pulpit dla pozwanego, to nie jest miejsce dla Człowieka !! bo przyznamy się do winy przez sam fakt zajęcia tego miejsca !! możemy tam ewentualnie położyć swój dow.osob., prawo jazdy, odpis aktu urodzenia, odsunąć się i oświadczyć na głos, że osoba fizyczna IMIĘ NAZWISKO jest dziś obecna na sali sądowej.
A na pytanie kim jesteśmy odpowiadamy pytaniem: Kim Pan/Pani jest aby się do mnie Człowieka żywego zwracać/pytać kim jestem ? Nie odpuszczamy dopóki nie usłyszymy odpowiedzi na nasze pytanie. Następnie odpowiadamy: Ja jestem Ten, który jest, Jestem Człowiekiem, Duchem żywym/Duszą żyjącą/zamieszkującą moje ciało z krwi i kości i nie odpuszczamy tego stwierdzenia choćby nas nazywali wariatami i kierowali na badania psychiatryczne (typowy straszak).

Jesli nas „sędzia” jednak chce wysłać/skierować na badania psychiatryczne odpowiadamy: Jeśli Pan/Pani posiada uprawnienia do wysyłania/kierowania kogokolwiek na badania to proszę je w tej chwili okazać !! Oczywiście nie posiada takich uprawnień.

Jeśli jednak upiera się co do skierowania nas na badania, mówimy: Dziękuję za oferte, bardzo chętnie z Pańskiej/Pani oferty skorzystam pod warunkiem, że Pan/Pani wykona badania na obecność włośnicy/HIV/żółtaczki ABC/cowid16/17/18 itp. A jeśli „sędzia” zacznie coś jęczeć o obrazie sądu...

Mówimy: Najmocniej przpraszam, odniosłem/am wrażenie że Pan/Pani mi przestawił/a oferte więc przedstawiłem/am swoją kontr-oferte ale jeśli Pan/Pani zechce się ze swojej oferty wycofać to ja uznam swoją kontr-oferte za niebyłą, czy chce Pan/Pani się wycofać ze swojej oferty ?

„Sędzia” będzie robił wszystko aby nie odpowiadać na nasze pytania i wszystko żeby nas zagonić do odpowiadania na jego pytania więc bezpośrednie zapytanie „czy zechce się wycofać ze swojej oferty” na pewno spowoduje dalsze kontr-pytania do nas i możemy się zapędzić do logicznego rogu, bo pamiętajmy „sędzia” jest wyszkolonym, wysoce wyspecjalizowanym w prawie i logice – to tylko dla odważnych i zuchwałych !!

Albo dopytujemy: czy jest Pan/Pani na prawde sędzią? Czy jest Pan/Pani sędzią sprawiedliwym? Czy jest Pan/Pani dzisiaj pod przysięgą sędziowską? Lub: Żądam prezentacji przysięgi Pana/Pani urzędu !! Trzeba się jednak wcześniej zapoznać z przysięgami ich rodzajami oraz co to jest B.A.R.

Pan/Pani „sędzia” powinien/musi nam się przedstawić i to może mieć różne zwodnicze formy (jeśli kombinuje to możemy się odnieść do zasad dobrego wychowania, że wypada się przedstawić zanim się kogoś zapyta kim jest)

Rozmowa z sędzią na tym etapie to tzw cheat-chat, gra logiczna w kotka i myszke i w ten sposób „sędzia” się orientuje z kim ma do czynienia czy z matołem czy z inteligentnym o silnej osobowości Człowiekiem, a od tego zależy jego podejście do nas, możemy trafić na zapalczywca o przerośniętej ambicji, który nas może logicznie „zagiąć” ale zawsze można przejść na taką taktykę, że na każde pytanie lub stwierdzenie odpowiadamy: nie rozumiem.

UWAGA !! na pytanie: Co Pan/Pani robi nie rozumie? odpowiadamy: nie rozumiem czego nie rozumiem – jeśli odpowiemy inaczej to „sędzia” uzyska jurysdykcję, a tego chcemy uniknąć !!

https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/ro ... lub-sedzia

Nie wdając się w szczegóły to jest moment, w którym możemy podważyć jurysdykcję/prawo do sądzenia przez Administratora/”sędziego” w naszej sprawie czyli Człowieka żywego, Właściciela/beneficjenta Funduszu Powierniczego, bo właśnie się odnaleźliśmy jako Człowiek żywy czyli Właściciel/beneficjent, Administrator oraz Powiernik i podczas naszej nieobecności jakiś inny Powiernik doprowadził nasz fundusz do sporu/roszczenia i na nim spoczywa cała odpowiedzialność za zaspokojenie roszczenia/sporu oraz odpowiada przed Nami za niegospodarność i należy go ukarać finansowo, „opieprzyć”, a nawet zwolnić – Człowiek jest tutaj szefem !!

Mówimy: Oświadczam, że doszły mnie słuchy/otrzymałem informację (bo nam wysłano pozew w danej sprawie owszem na adres osoby fizycznej ale właśnie ją oddzielamy od Człowieka żywego), że pod moją nieobecność wystąpił jakiś spór, roszczenie w związku z Funduszem powierniczym, którego jestem Właścicielem/beneficjentem i przybyłem niezwłocznie na tę SALĘ SĄDOWĄ aby to wyjaśnić. Jak rozumiem Pan/Pani („sędzia”) jest wyznaczonym z urzędu Administratorem tego funduszu w takim razie kto jest Powiernikiem, który odpowiada za wynikły spór/roszczenie ?

Cały czas, bez przerwy pamiętajmy również o uśmiechu i dobrym humorze, nie przychodzimy do „sądu” z pretensjami, że nas oszukano, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie, że biednemu wiatr zawsze w oczy lub żeby kogoś ukarać lub komuś dogryźć lub odegrać się itp. Nawet wilk odstąpi od zjedzenia inteligentnej kozy jeśli ta mu opowie dobry żart !!

Nikogo nie intersuje Wasza/Nasza krzywda, bo jesteśmy na SALI SĄDOWEJ w sprawie ROSZCZENIA !! i ustalenia kto ma za to roszczenie zapłacić i kto jest osobą fizyczną lub prawną występującą w roli Powiernika pod nieobecność Właściciela/beneficjenta !!, a nie ustalenia kto jest albo nie jest ofiarą systemu albo losu !!

Wszystkie powyższe stwierdzenia mają zastosowanie w następnych instancjach sądowych !!

II. – INSTANCJA – Jest oparta o Prawo Morskie. Czyli chodzi o statki, ruch morski, pokład, ster, burta itd. Jeśli nie można rozstrzygnąć sporu/zaspokoić roszczenia w pierwszej instancji to ma zastosowanie Prawo Morskie w drugiej instancji i wtedy zasada jest taka sama tylko zmieniają sie nazwy Właściciela, Administratora i Powiernika na odpowiednie nazwy w Prawie Morskim. No i oczywiście należy znać Prawo Morskie – im lepiej je znamy tym więcej naszych argumentów możemy poprzeć zgodnie z tym prawem. Jednak podstawy trzeba znać jeśli mamy zamiar wystąpić w roli Właściciela/beneficjenta, Człowieka, który się odnalazł z zagubienia na morzu. Kogo tutaj mamy? no na pewno: Właściciel/beneficjent, Administrator oraz Powiernik.

https://www.shiphub.pl/czym-zajmuje-sie-armator/

z powyższego linku wynika, że Właściciel/beneficjent oraz Powiernik bedą Armatorem oraz Armatorem umocowanym bo odpowiadają za szkody wynikłe z winy załogi żeglugi, a także za szkody powstałe wobec osób trzecich. Zwrócić należy uwagę, że początek definicji stwierdza: "osoba fizyczna,(...), właściciel lub osoba umocowana..." czyli mamy jasność: pod nieobecność Właściciela/beneficjenta czyli tutaj Armatora, osoba fizyczna czyli osoba umocowana jako Armator zastępczy bierze odpowiedzialność za szkody!! (bo Właściciel/beneficjent jak wiadomo zaginął na morzu i został uznany za martwego). Czyli znowu, jeśli bedziemy twierdzić w drugiej instancji, że jesteśmy osobą fizyczną z dowodu osobistego to przyznamy się do bycia Armatorem zastępczym, osobą fizyczną czyli osobą umocowaną pod nieobecność prawdziwego Armatora czyli Właściciela/beneficjenta do odpowiedzialności za powstałe roszczenie/spór/szkodę. A zetem Właściciel/beneficjent, Armator zaginął, Administrator/"sędzia" to Kapitan, a Powiernik jest tutaj Armatorem umocowanym w zastępstwie to znowu funkcja “PUSTA” do wciśnięcia osobie fizycznej !! Prawo Morskie jest rodzajem prawa handlowego i zobaczcie jakie podobieństwo do pierwszej instancji !!

Mamy tutaj do czynienia z brakiem prawa do lądu/ziemi, bo Właściciel, Człowiek zaginął na MORZU !!
Tutaj mamy już Prawo Morskie. Jest to PIERWSZA Korona, The Crown/AETERNI REGIS Cestui Que Vie, państwa Watykanu.

III. – INSTANCJA – Jest oparta o Prawo Kanoniczne. W tej instancji tez mamy do czynienia z Właścicielem, Administratorem i Powiernikem pod innymi nazwami. Administratorem bedzie Kapłan w świątyni. Zapewne świątynia to B.A.R (British Acreditation Association), który jest wyznaczony do osądzania PRZEDMIOTÓW MARTWYCH (no proszę: wszędzie Człowiek, Właściciel jest martwy, zaginął i go nie ma !!).

Tak jak wyżej Właściciela nie ma, bo sie przyznaje, że jest osobą fizyczną z dowodu osobistego czyli firmą czyli, że jest martwy, a to znaczy, że NIE MA DUSZY !! bo o to chodzi w tej instancji !! Brak Duszy !! tylko martwe ciało. Jak już dojdziemy do tej instancji to tak!! jesteśmy ciałem ale martwym, bez duszy, w przeciwieństwie do pierwszej instancji gdzie nawet ciałem nie jesteśmy !! W takim razie Właścicielem/beneficjentem ciała bedzie DUSZA !! Duch żywy zameszkujący ciało z krwi i kości !! i tak samo jak w poprzednich, tak należy się przedstawiać w tej instancji !! W takim razie DUSZA czyli Właściciel zaginął, a Powiernikiem zastępczym stanie się osoba fizyczna – przyznam, że tutaj nie jestem pewien. Jednak porównując do poprzednich instancji, i że nie ma Duszy (bo zaginęła gdzieś ? i Człowiek twierdzi, że jest osobą z dowodu osobistego) oraz znanego Bóg ojciec, Syn boży oraz Duch święty, można już cos wydedukować !! Jednak już doszliśmy prawie do końca bo ten Powiernik będzie funkcją PUSTĄ do wciśnięcia osobie fizycznej, martwemu ciału bez duszy, a zatem Kapłan/"Sędzia" bedzie miał prawo do osądzania martwego przedmiotu/ciała bez duszy czyli uzyska jurysdykcję, bo jako członek B.A.R ma takie prawo.

Tutaj mamy do czynienia z brakiem prawa do Duszy, bo Człowiek jest martwym ciałem i się do tego przyznaje przez dowód osobisty. Jest to TRZECIA Korona, The Crown/AETERNI REGIS, Cestui Que Vie, państwa Watykan.

Jak wcześniej pisałem wszystkie Cestui Que Vie, trzy Korony zostały unieważnione więc w każdym sądzie każdej instancji "sędzia" nie może się odnosić do funduszu powierniczego (Trust-u) czyli do żadnego z trzech Cestui Que Vie przypisanych do poszczególnych instancji, symbolizowanych jako trzy Korony i trzeba mu na to zwrócić uwagę jakby próbował "jechać" po staremu !!

Ale nas też obowiązuje Prawo Kanoniczne !! i zgodnie z nim nie możemy się przedstawiać jako osoba fizyczna z dowodu osobistego, bo jesteśmy Człowiekiem, Duchem Żywym w ciele z krwi i kości i wszystko na podstawie czego powstał dowód osobisty było nielegalne, a następnie zostało unieważnione w 2011 roku !!

Więc możemy powiedzieć, że: Posługiwanie się dowodem osobistym jest nielegalne i wyjaśniamy dlaczego !!
Następnie pytamy: Czy zachęca/nakłania/zmusza nas Pan/Pani do działania nielegalnego ?

(jeśli do tej pory nie potrafisz drogi czytelniku wyjaśnić dlaczego dowód osobisty jest nielegalny, to czytaj dalej, bo poniżej jest tzw „kawa na ławie”/”karty na stole” jeśli to co poniżej dalej niczego Ci nie wyjaśnia to porzuć temat Wolnego człowieka, porzuć forum prawonaturalne, idź na piwo, płać mandaty, podatki i inne albo czytaj ten tekst tak dlugo aż wykujesz go na pamięć i z czasem zrozumiesz – bez urazy !!)

Tak się rozgrywa grę/zabawę w Fundusz Powierniczy ale pamiętajmy, że został on unieważniony przez swoich twórców czyli Watykan – patrz: post POZNAJ PRAWO KANONICZNE oraz linki powyżej.

!! Jak nie cegłą to pustakiem !!

Jest też druga, szybsza metoda/krótsza droga czyli odniesienie się do faktu, że 3 formy: Imię Nazwisko, Imię NAZWISKO oraz IMIĘ NAZWISKO zostały stworzone w błędzie prawnym/nielegalnie czyli pod przymusem rejestracji dziecka, zawarcia w jego imieniu kontraktu oraz brak świadomości co do wejścia w jakiś kontrakt oraz brak umowy na ten kontrakt oraz brak uprawnień aby w czyimś imieniu zawierać kontrakt bez jego wiedzy i zgody.

W „SĄDZIE” (firmie) należy zaznaczyć, że jesteśmy Człowiekiem, Duchem żywym w naszym ciele z krwi i kości, i że nie jesteśmy osobą fizyczną, firmą oraz że nie jesteśmy związani żadnym kontraktem o przystąpienie do Funduszu Powierniczego, nie jesteśmy jego członkiem czyli ani Właścicielem/beneficjentem ani Administratorem ani Powiernikiem, a jeśli tak to proszę nam przedstawić umowę, na mocy której tak właśnie jest.

Należy napisać i wysłać pismo do urzędów (tego, do kogo konkretnie wysłać te pisma trzeba się jeszcze dowiedzieć i wybaczie ale pozwolę Wam się wykazać, bo ja już nie mam sił hehe to będzie kilka pism o tej samej treści do różnych urzędów) potwierdzone kopie tego pisma wysłać do „sądu” w którym będziemy mieć rozprawę do dołączenia do akt naszej sprawy.

Żeby z tego wyjść należy zakończyć działalność/życie za pośrednictwem dowodu osobistego, odpisu aktu urodzenia i ich pochodnych !! Jak zakończyć ? Jaka forma ? no Ja np napiszę pismo do USC (bo tam się to zaczęło), Sądu rejonowego (bo tam w razie rozprawy byłby dostarczony mój akt urodzenia w księdze urodzeń), Komendy Powiatowej Policji (bo tam się poszukuje przestępców) oraz myślę jeszcze czy może do Misisterstwa Spraw Zagranicznych (bo tam się wydaje poświadczenie do dokumentów tzw Apostille) z dodatkową informacją, że jako prawy, praworządny Człowiek (nie obywatel !! nie tylko nie jesteśmy osobami fizycznymi ale obywatelami tez NIE !! – jesteśmy Człowiekiem !!) odmawiamy brania udziału w kontynuacji nielegalnego procederu zapoczątkowanego w USC czyli posługiwania się nielegalnym dowodem osobistym, a tym samym zrzekamy się prawa do bycia osobą fizyczną !! Dodatkowo jestśmy otwarci na pełnoprawne, ponowne, tym razem swoje własne nadanie sobie 1-Imienia, 2-Imienia z rodziny: [Nazwisko Taty] oraz [Nazwisko Mamy] jeśli jest taka możliwość, procedura czy coś. Na pewno nie do KANCELARII PREZYDENTA, RADY MINISTRÓW itp tworów pisanych dużymi literami !!

Zgodnie z maksymą prawa: FALSUS IN UNO, FALSUS IN OMNIBUS – fałszywie, nielegalnie i bezprawnie zapoczątkowany proceder rodzi tylko następstwa fałszywe, nielegalne i bezprawne – logiczne dziedziczenie tego co na początku, ab initio, ad infinitum i de jure. Powołujemy się zatem na klauzulę REBUS SIC STANTIBUS z powodu RADYKALNEJ ZMIANY OKOLICZNOŚCI tzw klauzula wyjścia z kontraktu w wyniku zdania sobie sprawy/zorientowania się, że przystąpiliśmy do kontraktu z nieprawidłową/błędną świadomością lub brakiem świadomości lub błędnym rozumieniem tego kontraktu oraz że nieświadomie kontynuujemy nielegalność osoby fizycznej czyli dowodu osobistego !!

Patrz: KONWENCJA WIEDEŃSKA O PRAWIE TRAKTATÓW z 1969 roku – Ta konwencja funkcjonuje w Polsce jako ustawa !! - linki na samym dole.

Konwencja Wenecka o Prawie Traktatów z 1969r. Ułatwiaja nam wyjście z tzw MATRIXA, jest tam wszystko opisane np artykuł 45 – dlaczego urzędy/rządy nie mogą tego skorygować lub zainicjować korekty informując nas o tym lub wezwać nas do skorygowania oraz artykół 62 – klauzula wyjścia – rebus sic stantibus na podstawie radykalnej zmiany okoliczności oraz wyłączenia jej zastosowania.


Chodzi o to, że jeśli sami kontynuujemy kontrakt przez posługiwanie się nielegalnym dowodem osobistym to pomimo nielegalności jest to nasz wybór, nasza zgoda na ten kontrakt – VOLENTI NON FIT INIURIA (chcącemu nie dzieje się krzywda) albo po mafijnemu: La Cosa Nostra – Nasza sprawa. W związku z tym oraz że NIKOMU nie dzieje się krzywda, procedurę korekty może dokonać tylko beneficjent kontraktu !! My sami !!
Nikt inny !!

Kontrakt pomiędzy naszymi rodzicami, a USC/Rządem/Korporacją w naszym imieniu, kiedy byliśmy nieświadomi był zawarty z nielegalnie, ab initio oraz de jure bez określenia granic zakresu oraz czasu (pod przymusem kary grzywny). Brak określenia granic jest również uzasadnieniem zastosowania klauzuli wyjścia – rebus sic stantibus opisany w Konwencji weneckiej z 1969 roku.

Sama idea tworzenia [Imienia Nazwiska] do rejestracji w imieniu nieświadomego Człowieka, jest bezprawna !! (nie chodzi o to że nas rodzice nazwali tylko o rejestrację tego jak nas nazwali !), a potem powielanie tego w akcie urodzenia [Imię NAZWISKO], potem odpis aktu urodzenia i dalej dowód osobisty [IMIĘ NAZWISKO] jest nielegalne !! Nasza nieświadomość jest bardzo ważna, bo świadczy o niewiedzy co do wejścia w kontrakt !! czyniąc go nieważnym !! jednak posługiwanie się dowodem osobistym jest traktowane jako kontynuacja/zgoda, na nielegalny kontrakt, a zatem wyłączenie z możliwości zastosowania klauzuli wyjścia – rebus sic stantibus. Dlatego ten kto się legitymuje dowodem osobistym jest z miejsca uznany za kontynuuatora oszustwa czyli Winny/Współwinny oszustwa !! i tak właśnie jest traktowany przez Policje, Sąd itd !!

REBUS SIC STANTIBUS, wystepuje nie tylko w tej konwencji ale również jako zastrzeżenie w zawieranych umowach jako zabezpieczenie strony na wypadek nieprzewidzianych okoliczności w momencie jej zawierania !!

(Skopiowane ze strony: https://kateofgaia.wordpress.com/):
In LEGAL public/international law, clausula rebus sic stantibus(Latin for “things thus standing”) is the LEGAL doctrine allowing for treaties/contracts to become inapplicable, nunc pro tunc where any/ALL FRAUD revealed, renders any/all contracts NULL AND VOID, ab initio, ad infinitum, nunc pro tunc, tunc pro nunc(now for then, then for now) eliminating all TIME PERIODS relating to the contracts existence in the first place because of a fundamental change of circumstances whereas, it’s illegal to use a legal name/BIRTH CERTIFICATE NAME/TITLE where the INTENT to create a FRAUDULENT THIRD PARTY is evidenced in any/all BIRTH CERTIFICATES by the very existence of the BIRTH CERTIFICATE as self-evident. Clausula Rebus Sic Stantibus is essentially and fundamentally purposed as an “escape clause” that makes an exception to the general rule of PACTA SUNT SERVANDA (promises must be kept) THUS REMOVING ALL PRIOR/PREVIOUS assumption(s) and/or presumption(s) any/all parties, legal and/or otherwise to the contrary where this fraud is revealed.
:(Skpiowane ze strony: www.kateofgaia.wordpress)

Vienna Convention on the Law of Treaties
https://legal.un.org/ilc/texts/instrume ... 1_1969.pdf
https://www.gc.noaa.gov/documents/01278 ... treaty.pdf

KONWENCJA WIEDEŃSKA O PRAWIE TRAKTATÓW:
http://www.grocjusz.edu.pl/Materials/mw_kpt.pdf
http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1969-co.html

Jest jednak Ważna sprawa, o której należy wiedzieć stosując tę szybszą metodę: jest ona jednorazowa i po jej zastosowaniu tracimy połączenie z dowodem osobistym oraz wszystkim co doprowadziło do jego powstania !! Nie możemy się już posługiwać dowodem osobistym, a jeśli tak zrobimy to możemy zostać uznani za przestępców !! Stajemy się Człowiekiem Wolnym w pełnym tego słowa znaczeniu !! (przestaje mieć znaczenie czy żywy, żywy cywilnie czy w prawie – Człowiek to Człowiek !!)

Czyli nie będziemy mogli okazać dowodu osobistego w banku, lub żeby się gdzieś zarejestrować np. o dotację na kota, psa czy krowę lub inne świadczenia społeczne, rodzinne itd. Tak teoretycznie, bo dopóki urzędy i banki będą akceptować dowody osobiste to nikt tego nie sprawdzi i będzie można „normalnie” żyć ale trzeba znać teorię, bo kiedy już będzie to powszechna wiedza to dowody osobiste w ogóle nie będą akceptowane !!

Oczywiście stary system będzie jeszcze działał Dluuugo !! Zanim się wszyscy w urzędach zorientują, że posługiwanie się dowodem osobistym jest NIELEGALNE !! i powoli będzie się wszystko zmieniać na świat bez dowodów osobistych np. banki założą nam konto i bedą prowadzić jego obsługę bez naszego dow.osob. np. na nasz LOGIN albo numer dzięki któremu będziemy mieli dostęp do konta i nie będzie to NASZ numer przypisany tylko do naszego użytku i nic więcej. Przecież już tak działają !! tyle, że mamy z nimi umowę zawartą na dow.osob. !!

Oczywiście międzyczasie ekipa lewicowa, bo to oni są mistrzami oszustwa !! będzie chciała wprowadzić coś w zastępstwie !! Już pisałem w swoim poście co zostało zaplanowane i od 2 lat jest wprowadzane ?! Tzw „dobrowolność” nowych, alternatywnych dowodów osobistych czyli jak nie chcesz sie zaczepic to wyrób sobie inny dowód osobisty hehe oraz „dobrowolne zaczepienie” pod groźbą strachu przed utratą naszego „cennego życia” !!

Chodzi o to, że jako Człowiek nie musimy się godzić na przypisanie nam ETYKIETKI czy to w postaci dowodu osobistego czy pieczątki fluoroscencyjnej czy wypalonego P (Pauper albo Pirat) na nadgarstku czy gdzieś indziej, nie chce pisać gdzie się świni przybija pieczątkę [wolne od włośni] albo mocno reklamowanego w pragramach o zwierzętach lub w prawie każdym Telexpressie CZIPA !!.

Chciałbym w tym miejscu Was poinformować, że dopiero 3 dni temu dowiedziałem się o pewnych faktach dotyczących dowodów osobistych tzn tego, że posługiwanie się nimi jest kontynuacją nielegalnego procederu. I w związku z tym należy sobie jeszce raz przeczytac moje poprzednie posty i odpowiednio skorygować niektóre informacje tam zawarte w oparciu o ten właśnie tekst, który na szcześce się już kończy.

Jeśli np. zdecydujemy się wysyłać wniosek o jakiś inny, nowy dowód osobisty typu ariowie.com, pl24.tv, 2RP.info itp. oraz w tym wniosku trzeba będzie podać jakiekolwiek dane dotyczące naszego pierwotnego aktu urodzenia z którego powstał nasz dowód osobisty ten z numerem PESEL, 3RP (imię nazwisko, numery pesel i/lub nip itd) to będzie to uważane za kontynuowanie nielegalności pierwotnej rejestracji w USC. Oczywiście to nie jest tak, że się nie będzie dało tego „odkręcić”. Trzeba będzie to jednak „odkręcać” 2 razy. (nie dotyczy zaczepionych - oni już przypieczętowali swój los jak to pisałem w moim pierwszym poście na temat zakwestionowania człowieczeństwa)

Np wniosek o dowód suwerena 2RP wymaga wpisania PESEL lub NIP, które powstały na podstawie odpisu aktu urodzenia z USC czyli jest to kontynuacja, a pani w biurze 2RP na pytanie dlaczego PESEL albo NIP odpowiedziała, że wtedy oni mogą sprawdzić czy ktoś podał prawdziwe Imię Nazwisko – prawdziwe ? Hehe no takie prawdziwe jak cały ten proceder już udowodniony, że jest fałszerstwem czyli nielegalny. Wracając do 2RP proszę przeczytać poniższy artukół (wiem, po angielsku ale są translatory w przeglądarkach, a od bidy można po kawałku wklejać po 1000znaków do google translate) – zobaczcie na tę liste The City of London Houses w punkcie 1 CITY OF LONDON INC, a potem zobaczcie na numer konta jakiego banku należy wpłacać opłatę za dowód osobisty suwerena 2RP na stronie 2rp.info.

https://www.sinhalanet.net/three-corpor ... tican-city

Warto to jednak wiedzieć skoro tak długo żyliśmy w nieświadomości poprzedniego oszustwa – a pisalem wcześniej, że nam nie odpuszczą i nawet niezaczepionych nie pozostawią na wolności hehe

Okazuje się w takim razie, że jedyny dowód tożsamości jeśli w ogóle będzie wymagany to ten wydany przez nas samych samym sobie, a wtedy możemy sobie nadać zupełnie nowe Imię, Imiona, Nazwiska itd.

Ciekawa lektura: The History Of Today's Slavery
https://archive.org/details/pdfy-mUz8ic9fCyqEyeyL oraz https://archive.org/details/pdfy-_yu-ntKKgYU8jh1F

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawim i mam nadzieję, że wybaczycie mi błędy choć sprawdziłem kilkakrotnie na pewno coś się znajdzie, wiem, niektóre informacje się powielają ale uznałem, że muszą się co jakiś czas powtórzyć żeby w trakcie czytania nie zgubić jakiegoś wątku.

Wolność się wykuwa waląc rozżarzonym młotkiem we własną krew i pot na własnym kolanie !! hehe
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

BARDZO proszę nie komentować tutaj i nie zadawać pytań - w dziale teoria jest post POZNAJ RAWO - PRAWO KANONICZNE - tam jest rownież tekst TAJEMNICA MATRIXA - OCZY SZEROKO OTWARTE i tam proszę o komentarze, pytania itp. dziekuję.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

Jeszcze jedne niedziałający link:

https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/ro ... lub-sedzia
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

Jeśli ktoś z czytelników dotarł go końca tego obszernego postu i dalej zastanawia się, a może nawet zżera go ciekawość kto jest Powiernikiem w 3 instancji, to zapraszam to przeczytania TAJEMNICA MATRIXA wersja REMASTERED w formie strony internetowej, którą na ten cel założylem:

https://tajemnicamatrixa.pl.tl
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

Witam ponownie,
okazuje się, że coś jest nie tak z certyfikatem tej strony: tajemnicamatrixa.pl.tl - firefox podpowiada, że certyfikat został wydany "tylko dla: *.pl.tl, pl.tl" i dlatego pojawia się informacja: "security risk" oraz zalecenie aby nie otwierać.

Jednak nie na wszystkich urządzeniach ! przynajmniej u mnie w domu... Strone stworzyłem na darmowych pod-domenach tu: www.stronygratis.pl

Oświadczam tutaj, że nie ma wprowadzonego przeze mnie na stronie https://tajemnicamatrixa.pl.tl żadnego złośliwego, oprogramowania, kodu, skryptu, itp.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

Zanim zakoncze i opublikuje obszerna strone tajemnicamatrixa.wordpress.com (prosze zerknac, do 3 dni powinna ruszyc !) wraz z dodatkowymi dzialami, bo na stronie tajemnicamatrixa.pl.tl nie można dodac darmowo wiecej niz 5 kategorii, prosze sobie odpowiednio wczesnie przeczytac kawalek tekstu z powstajacej strony, bo takie praktyki zaczynajac byc powszechne, zapene bez zrozumieia logicznego:

(...) Jak również nie mamy upoważnienia od osoby fizycznej, stworzonej dla nas za nas bez naszej wiedzy i zgody, aby tę osobę móc reprezentować !To jest nasz atut, że nie jesteśmy w żaden sposób (brak umowy oraz nielegalny “stwór”) powiązani z osobą fizyczną i błędem jest pisanie takiego upoważnienia w imieniu osoby fizycznej jako Człowiek dla siebie samego czyli Człowieka żywego ! W ten sposób, dobrowolnie reprezentując nielagalną osobę fizyczną czyli kontynuując zapoczątkowane oszustwo w USC, stajemy się z upoważnienia odpowiedzialni za osobę fizyczną z dowodu osobistego, a przecież chcielibyśmy się od niej odciąć, odseparować, odłączyć i ewentualnie czasem, dobrowolnie wykonac za jej posrednictwem jakies sprawy urzedowe, bankowe itp. (...)
Gumis
Posty: 6
Rejestracja: 10 stycznia 2022, 17:15

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: Gumis »

Aeterni Regis/The Crown oraz The Holly See - z czym to się je, co to oznacza??
wygaśnięcie upoważnienia Banku Rozrachunków Międzynarodowych - co to oznacza?
MOTU PROPRIO -znosi sądownictwo w Polsce i immunitety ??

jakby można rozwinąć tematy
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

1. dowiedziec sie co to jest (bylo!) 'cestui que vie' i do czego sluzylo i nadal sluzy (bezprawnie) ale za nieswiadoma zgoda.
2. przeczytac/przetlumaczyc The History Of Today's Slavery pdf
3. zainteresowac sie tematem: 'strawman' - to jest nasz chochol - fikcyjna postac, pod ktora nas system podlacza do swojej 'wysysarki mozgu' bez tego nie ma jak sie podlaczyc i tylko my sami mozemy sie dobrowolnie 'podlaczyc' np w sprawach urzedowych, bankowych przyznac sie ze jestesmy tym czyms z dowodu osobistego zeby cos uzyskac.
4. Przeczytac i sprawdzic informacje zawarte w POZNAJ PRAWO KANONICZNE... oraz TAJEMNICA MATRIXA
5. Wiedziec ze sa/byly 3 cestui que vie i kazdy fikcyjny !! nie da sie udowodnic ze jestesmy kimkolwiek z papierka czy plastiku dopuki sami tego nie potwierdzimy - sa sposoby na uzyskanie naszej nieswiadomej zgody.
6. Wszystko mozna wyszukac w oparciu o tekst POZNAJ PRAWO KANONICZNE... oraz TAJEMNICA MATRIXA

niestety do wszystkiego tego mozna szybko dojsc znajac angielski no.. troche lepiej niz podstawowy (a od czego translatory?) albo szybko sie poduczyc! Wybaczcie juz bardzo duzo napisalem i dwie strony www zalozylem (linki powyzej) wszystkich skladowych oddzielnie nie bede opisywal. I tak juz walasciwie wszystko podalem na tacy. Tyle, ze trzeba troche do tego przysiasc, poczytac, posprawdzac i poszukac dodatkowych informacji.

brak dowodu osobistego to brak polaczenia z systemem i jego uprawnien wobec ludzi ! Jestesmy ludzmi - nie obywatelami z dowodem obywatelskim albo osobami z dowodem osobistym lub petentem z dowodem petenckim itp i na co Wam deklaracja wolnosci ? nie jestescie wolni bez deklaracji ? kolejny papierek ! taka wolnosc, ze trzeba ja jakiemus Panu okazac, ze sie jest wolnym ? zeby byc wolnym to trzeba miec odwage robic co sie lubi nawet pod kara wiezienia lub spolecznego wykluczenia ! Zeby wygrac wojne o wolnosc wystarczy miec wyj...ne i nie stosowac sie, zaprzeczac i do niczego sie nie przyznawac zachecac sluzby od zatrzymania nas, nie opierac sie ale sie nie przyznawac, nie miec ze soba dow.osobistego, masowo sie wymeldowac ze stalego pobytu, przekazac majatki na wlasne organizacje non-profit najlepiej zarejestrowane za granica gdzie szanuje sie prawo i wlasnosc, nie placic potem zadnych podatkw, ubezpieczen, oplat i niech nas wszystkich zamkna hahaha

wszystkie cestui que vie uznane za niewazne i niebyle tzn cestui que vie oraz ich derywatywy/pochodne czyli wszystkie dowody osobiste, imiona i nazwiska oraz instancje sadowe zostaly uniewaznione (nie cale sadownictwo ale rozgrywke w cestui que vie) - teoretycznie bo wiadomo ten kon jeszcze pojedzie na domniemaniu z braku wiedzy oraz przyzwyczajenia starej kadry ale czlowiek obeznany z tematem nie bedzie sie nawet bal czy wahal przed jakims sadem czyli firma ! jakas policja czyli firma ? oni sa tylko od zawierania i rozliczania kontraktow ! macie kontrakt z firma GMINA, URZAD MIASTA o to ze bedziecie placic jakies olaty albo podatki ? a macie kontrakt z firma SAD REJONOWY zeby was wzwywano i przywolywano do porzadku ? albo z POLICJA zeby wam wystawiala mandaty za to co moglo sie stac przy danej predkosci ale sie nie stalo i nie ma poszkodowanych ? za co macaie placic ? za brak spowodowanej szkody ? FIRMY udaja status prawny i prawo do wymuszania 'zgody' do tego stopnia, ze kaza sobei placic kase za nic ! pozdrawiam.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

Nie wierzycie, ze to co opisuje to prawda ? No to patrzcie:

symbol sejmu, okrąg z pajęczyną po prawej, a w środku czerwone kółko z jakby "doczepionymi" trzema ciemnymi wypustkami/kółeczkami od lewej czyli Człowiek zaginiony/martwy ma trzy wypustki czyli trzy cestui que vie, imiona i nazwiska przypisane mu arbitralnie od urodzenia i do nich "śąd, sędzia, system" się "podpina" logicznie/prawnie aby stwierdzić, że ten Człowiek sam przedstawia się jako osoba fizyczna czyli martwa (IMIĘ NAZWISKO, Imię NAZWISKO oraz Imię Nazwisko w zależności od instancji sądowej) więc "sędzia" (administrator zastępczy) ma prawo do jego osądzania czyli do przypisania mu funkcji "PUSTEJ" (powiernika zastępczego, nieistniejącego bytu prawnego) aby stwierdzić, że ma ZAPŁACIĆ, że jest winny ! Ta pajęczyna/siatka to więzienie... zapewne mentalne ! Na przeciw tego czerwonego kółka, na lewo od tego mamy trzy duże, białe kółka jako odzwierciedlenie, lustrzane odbicie naszych własnych cestui que vie czyli imion i nazwisk:

1. jedno białe kółko jako Właściciel/beneficjent (funkcja przejmowana w procesie "sądowym" z powodu braku wiedzy Człowieka w tym temacie, który twierdzi, że jest osobą fizyczną).

2. drugie białe kółko jako Administrator z urzędu (występuje z powodu braku Człowieka czyli administratora rzeczywistego, bo Człowiek twierdzi, że jest osobą fizyczną).

3. trzecie białe kółko jako Powiernik zastępczy (funkcja "PUSTA", przypisywana w procesie "sądowym" Człowiekowi bez wiedzy na ten temat, bo twierdzi, że jest osobą fizyczną).

W procesie "sądowym", na rozprawie "sądowej" odbywa się rozgrywka/gra słów/słowna o ustalenie kto ma zapłacić, kto jest winny czyli kto zostanie w grze uznany jako powiernik zastępczy.

No przecież ci oszuści grają z nami na zasadach gry karcianej dla dzieci "Czarny Piotruś" lub "Piotruś" kojarzycie ?

Człowiek może się od tych trzech fikcji odseparować logicznie poprostu twierdząc, że jest Człowiekiem i nic więcej, powodując w ten sposób BRAK JURYSDYKCJI ! Brak prawa do osądzania w jego sprawie ! Firma, byt martwy nie ma prawa sądzić żywych ludzi ! DE IURE !
SEJM_CQV.jpg
Musisz się zalogować, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ