POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Moderator: Moderator

w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
www.4poziom.slask.pl
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: w7oo7w »

Witam,

Jestem Wojtek, śledzę temat wolnego żywego człowieka od ponad 20lat, większość informacji zdobyłem za granicą w języku angielskim, ale od kiedy znalazlem tę stronę z wpisami na ten temat postanowiłem przygotować dla Was... no ćóż... niestety kawałek skompresowanej wiedzy, którą udalo mi się zdobyc marnując swe życie w bibliotekach i przedzierając się przez jakże zablokowany w tym temacie internet.

Należy znać Prawo oraz hierarchię prawa, otóż okazuje się, że wszystkie instytucje tzw rządowe: urzedy gminy, urzędy miejskie, okręgowe, rejonowe, powiatowe, itd, a także sądy są korporacjami. Mało tego nawet tego nie ukrywają ! Wystarczy wyszukać np Sąd rejonowy w [nazwa miasta] z dodatkiem słowa REGON aby znaleźć ich regon, a potem wpisac ten regon w wyszykiwarce urzędu statystycznego i gotowe !

W sądzie jesli nam się przydaży taka przyjemność nie ma sądu ani sędziego hehe tylko pracownicy firmy o nazwie, która zawera słowo SĄD (wszystko dużymi literami), a ci pracownicy są ubrani tak, aby sprawiać wrażenie autorytetu i odgrywają inscenizację procesową na podstawie kodeksu handlowego, prawa morskiego w stosunku do OSOBY FIZYCZNEJ, martwej, narzuconej nam od urodzenia fikcji prawnej, która powstała w Urz.Sta.Cyw., oczywiście z pominięciem człowieka żywego, który zazwyczaj nie wie co jest grane i stoi na "swoim miejscu", "przycumowany", nawet o tym nie wie, ani tego, że wszystko się odbywa z pominięciem człowieka żywego, który został uznany za zaginionego na morzu po urodzeniu, a po 7 latach za martwego, a teraz przed "SĄDEM" stoi WEZWANY (jako duch) i myśli, że chodzi o jakąś sprawiedliwość. Szczegóły chętnie wyjaśnię ale już przechodzę do tematu, bo widzę, że za dużo napisałem o czymś innym niż zadeklarowałem w tytule.

Zastanówcie się dobrze czy podzielić tą wiedzą z waszymi rodzicami lub dziadkami - poważnie !

Fakty ze stolicy Prawa ludzkiego - Watykanu:

1. Ultimus Triritus Probatum Romanus

a) Od 12 Czerwca 2011 roku Rzymski Pontyfikat (Romanus Pontifex) został oficjalnie zakończony poprzez Ritus Mandamus oraz Ritus Probatum, numer dokumentu publicznego: 983210-331235-01004. (Daremnie szukać tego dokumentu w polskim internecie ale potwierdzenie, że istnieje pojawi się w kilku językach - ludzie na świecie jednak o tym piszą)

Oznacza to, że wszelka jurysdykcja nad ziemią Imperium Rzymskiego jest niniejszym nieważna, a władza papieska została zakończona.

b) Od 15 sierpnia 2011 roku wszystkie Cestui Que Vie Trusts (patrz: sekcja dotycząca bankowości na temat tego funduszu powierniczego) zostały zakończone porzez Ritus Probatum Regnum oraz Ritus Mandamus, numer dokumentu publicznego 983210-341748-240014. (również daremnie szukać tego dokumentu w polskim internecie ale tak jak wyżej - jest sporo informacji)

Oznacza to rozwiązanie funduszu powierniczego (trustu) oraz urzędu znanego jako Aeterni Regis, znanego również jako Wieczna Korona (Eternal Crown) lub „Korona” („The Crown”) i wszystkich jego pochodnych oraz wygaśnięcie wszystkich certyfikatów rozliczeniowych: akty urodzenia, akty zgonu, kaucje i roszczenia, w tym wygaśnięcie upoważnienia Banku Rozrachunków Międzynarodowych, kończąc w ten sposób system niewolnictwa zadłużeniowego na świecie.

Wszystkie akty i certyfikaty zastały uznane za nieważne i niebyłe (null and void), a zatem fikcyjne nazwy imion i nazwisk przechowywane w dokumentacji Urzędów, a także koncepcja funduszu powierniczego czyli Administrator oraz Powiernik oraz Właściciel/beneficjent, są według aktualnie obowiązującego prawa jedynie pamiątką niesławnego procederu nie mającego nic wspólnego z żywymi ludźmi.

c) 31 Październik 2011 roku Ritus Verum – 144 prawdy (wyszukaj w google lub innej wyszukiwarce - jest dostępne do ściągniecia - dla ludzi poszukujących mocnych wrażeń !)

http://www.friendware.net/final_writs_r ... Verum.html

(jesli strona www jeszcze działą... ale są też inne źródła, jakoś treści tego dokumentu nie są blokowane)

2. 11 Lipiec 2013 roku: MOTU PROPRIO, w którym Jego Świętobliwość Franciszek znosi sądownictwo w Polsce i na świecie.
(ten dokument widnieje na stronie www.vatican.va, można go sobie ściągnąć, niestety nie ma wersji w jęz. polskim)

mówi o tym Zygfryd tutaj: https://porozmawiajmy.tv/podstawy-prawn ... yd-ciupka/

Jego Świętobliwość Franciszek wydał List Apostolski 11. lipca, który wszedł w życie z dniem 1 września 2013 r., który skutecznie pozbawia immunitetu wszystkich sędziów, adwokatów, urzędników państwowych i wszystkich podmiotów utworzonych w ramach Kurii Rzymskiej (wskazówka: Wszystkie korporacje są założone w kurii rzymskiej). Wszystkie te "osoby" mogą być teraz pociągnięte do odpowiedzialności za zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości, (wskazówka: Boski Duch jest ludzkością), za bezprawne ograniczenia wolności wcielonego boskiego ducha; za nieuregulowanie rachunków; w celu dalszego ścigania roszczeń już zaspokojonych itp.

A tutaj prawdziwa gratka: https://prav-kriv.blogspot.com/

Kto zna rosyjski niech się cieszy, kto nie zna niech zacznie się uczyć (ja niedawno zacząłem - już znam cyrylikę, moge czytać ale prawie nie rozumiem chyba że coś podobnie brzmi jak po polsku)

P.S. Zwróciłem uwage na niektóre instrukcje dotyczące "wyzwolenia się" np.: wysyłanie wypowiedzenia posłuszeństwa władzom, wymóg podpisu deklaracji przez 3, a nawet 4 osoby żywe, które mają już deklarację samostanowienia itp. Nie chcę się mądrzyć, bo zawsze mi się wydaje, że wiem mniej lub gorzej i dlatego zawsze wszystko sprawdzam zanim podejme dyskusje ale wydaje mi się, że skoro nasze imiona powstały w URZEDZIE STANU CYWILNEGO, pod przymusem groźby kary grzywny dla naszych rodziców, a ten USC jest firmą zarejestrowana w innej firmie: POLAND REPUBLIC OF, to nie może być zasadne wysyłanie im wypowiedzenia, bo nie ma na nic żadnej umowy oprócz domniemania, a zakładam, że żaden z Was tak jak i Ja nie podpisaliśmy niczego, co by się nazywało UMOWA lub KONTRAKT, a nasi rodzice też nie. Ponadto skoro wszystkie Cestui Que Vie zostaly unieważnione to sprawy nie ma i w razie rozprawy sądowej (wiadomo, że z Policjantem sie przecież nie da na ten temat rozmawiać jak nam chce wlepić mandat hehe) należałoby powiedzieć w "sądzie", że osoba fizyczna została unieważniona (należy zapoznać się z tymi dwoma punktami powyżej) to dlaczego ktoś się dalej podaje za sędziego ? i odnosi się do nas jako osób fizycznych z dow. osobistego skoro zostaly unieważnione ? w każdym razie MOTU PROPRIO robi wrażenie na sali sądowej (zachęcam do posłuchania opowieści Zygfryda). Jeśli chodzi o to że, wielu ludzi twierdzi, że jest wymagany podpis 3 lub 4 świadków żywych ludzi z potwierdzoną deklaracją to ja mam pytanie: skąd pierwszy suweren, człowiek żywy wziął choćby 1 świadka też żywego z potwierdzoną deklaracją ??? taki wymóg logicznie oznaczałby, że nikt nie może posiadać prawidłowo potwierdzonej deklaracji ! (czysta logika) zatem coś mi się wydaje, że to jednak nie tędy droga. Na tym się nie znam ale jak już spłodzę swoją deklarację (bo jej treść chciałbym napisać tylko raz i na zawsze więc się jeszcze dowiaduję jak to ma wyglądać, żeby było w pełni wyczerpująco) to jak narazie wydedukowałem, że od potwierdzeń własnoręcznego podpisu są Notariusze i świadczą takie usługi za 30 - 60zl (sprawdziłem cennik) czy do tego jest potrzebny jeszcze ktoś ? np. członek rodziny? albo członek rodziny nie może byc? - tego nie wiem ! Jednak jeśli się już dowiem i będę miał przygotowaną treść swojej deklaracji to pójdę drogą krwi tzn podpisu własną krwią razem z odciskiem kciuka tez krwią (idąc tropem opowieści Zygfryda).

Serdecznie pozdrawiam, życzę przede wszystkim cierpliwości i rozwagi ! nie od razu Rzym zbudowano choć podobno palił się tylko 6 dni hehe ciekawe że 6, a 7ego dnia strażacy odpoczywali ?! WOW
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

DODATEK DO POWYZSZEGO

Post autor: w7oo7w »

Znalazlem juz kilka stron www, na ktorych oferowane sa dowody osobiste suwerena np: ariowie.com, 2rp.info, pl24.tv czy zagraniczne: commonlawcourt.com, my-id.org i inne...

Po pierwsze prosze zwrocic uwage, ze domena .com oznacza commercial

commercial (kə-mûr′shəl) adjective
- Of or relating to commerce
- Engaged in commerce
- Relating to or being goods that are produced and distributed in large quantities.
czyli w skrocie: firma, korporacja, korporacyjne, dobra, towary, produkcja dóbr oraz dystrybucja w duzych ilosciach.

Mam podejrzenia, ze domena .org (organizacja) jako instytucja rownież będzie jąkaś formą korporacyjną - mogę się mylić...

Nie chcę tutaj czegokolwiek faworyzować lub wręcz twierdzić co jest dobre, a co złe, a jedynie zwrócic uwagę na konieczność ostrożności, bo jak już napisałem w powyższym swoim pierwszym poście nasze imiona i nazwiska stały się kiedyś korporacjmi (duzymi literami), na podstawie których inne firmy niestety nadal rozliczają roszczenia wobec nas żywych ludzi. Zwróciliście uwagę (ci z Was, którzy odebrali kopie dokumentow z USC, na podstawie których stworzono IMIĘ NAZWISKO w naszych dow. osob.), że mamy tam 3 dokumenty z naszym imieniem i nazwiskiem wpisane na 3 różne sposoby ?

1. Imię Nazwisko - w moim przypadku jest to dokument o nazwie: "ZGŁOSZENIE urodzenia noworodka", który rodzic wypełnia w USC i jego treść pokrywa się dokładnie z treścią "ZAŚWIADCZENIE o urodzeniu noworodka" otrzymanego ze szpitala z tą różnicą, że na ZGŁOSZENIU w USC jest mi nadane Imie Nazwisko przez mojego ojca. (obecnie może być coś inaczej np dodatkowa karta nadania Imienia i Nazwiska itp, ja juz troche starawy jestem hehe)

2. Imię NAZWISKO - w księdze wieczystej jako AKT URODZENIA, na podstawie którego to uzyskujemy odpis aktu urodzenia, który to przenosi nas do nastepnego punktu...

3 IMIĘ NAZWISKO - na odpisie aktu urodzenia, na podstawie którego powstaje dowód osobisty.

TRZY razy się godzimy na to G#WNO ! najpierw nasi rodzice (trudno ich winić), potem jeszcze my sami idziemy do USC po odpis aktu urodzenia po to żeby zapłacic kasę za ten papierek, tylko po to żeby dostać plastikową karte niewolnika no i oczywiście też "za darmo" nie ? hehehe

Zobaczcie jaka to jest ściema ! jaka lichwa i przekręt żeby wcisnąć ludziom KIT ! OSZUSTWO prawne i logiczne !

W związku z powyższym oraz tym, że wszystkie Cestui Que Vie zostały unieważnione, myślicie że korporacyjni właściciele niewolników, zarządcy, kontrolerzy od teraz będą szanować nasze prawa człowieka ? bedą z nami współżyc w zgodzie i harmonii energii świata, planety, przyrody i wspólnie bedziemy medytować nad naszym cudownym istnieniem na tym cudownym świecie gdzieś na łące, polanie lub w innych okolicznościach przyrody ?

Tak, zostaliśmy uwolnieni całkowicie od naszych imion i nazwisk i od bycia martwym w prawie przez jedynego właściciela Ziemi, Ciał i Dusz czyli Watykan, Holly See, The Crown - taki ten kościół zły itd, uwolnił nas w nadziei, że w końcu jesteśmy dorośli i rozumni i nie pozwolimy się więcej zniewolić. I co ? teraz bedzie git. ?

A ja Wam mówię NI CH#JA ! NIGDY nam nie odpuszczą ! NIGDY PRZE NIGDY ! A na dowód tego co Wam piszę, teraz Wam pojade po całości hehe (żart) chociaż ...

Czy na prawde myślicie, że PAN-DREAM-IA ma cokolwiek wspólnego ze zdrowiem ? z jakimś wirusem ? z troską o nas, uwolnionych przez Watykan, Holly See, The Crown żebyśmy byli zdrowi i szcześliwi ?

To dlatego trzeba się ZAREJESTROWAĆ żeby, ze strachu przed utratą "cennego życia" dostać "czepionkę" i otrzymać kod QR ?

A ja Wam mówię, że tu chodzi o pozbycie się beproduktywnych i oznaczenie genetyczne produktywnych czyli nowoczesna rejestracja genetyczna, której już się nie da wyciągnąć z USC albo powiedzieć "sędziemu" że jest pracownikiem firmy i nie mamy ze sobą jako człowiekiem podpisanej umowy o świadczenie usług sądowych i żeby sprawe lepiej umożył, bo mamy tutaj MOTU PROPRIO !! i niech się lepiej trzyma na baczności przed nami, żywymi ludźmi !

Ze smutkiem i rozpaczą niestety przewduję, że w przyszłości człowieczeństwo ludzi zaczepionych zostanie zakwestionowane i zgodnie z prawem nie będą oni podlegać pod konwencję praw człowieka (mRNA zmienia kod genetyczny człowieka na inny). Z czasem powstanie definicja naturalnego człowieka potwierdzona standardem kodu genetycznego (tak jak standard czasu 1 sek albo masy 1kg w układzie SI). Wszyscy zaczepieni, jak się później okaże, staną się jawnie własnością koncernu, którego preparat "dobrowolnie" przyjęli - widzicie tutaj podobieństwo ? nasi rodzice też "dobrowolnie" nas przekazali no nie ? i to właśnie przez ostatnie 10 lat przygotowują i wprowadzają korporacje na całym świecie ! taaak !! dobrze czytacie 10 lat od 2011 roku kiedy to zostaliśmy całkowicie uwolnieni !

Jeszcze troszkę i już kończe, bo sam od swojego tekstu czuję, że muszę już kończyc, bo mnie samemu już mózg się zapycha od informacji i emocji.

Wracając do dowodów osobistych oferowanych przez różne... hmm nie wiem instytucje ? zwał jak zwał!- nie łapcie sie na nic co ma duże litery, jakies kody typu QR lub inne, patrzcie jaka tam jest symbolika np. jeśli czujecie się Polakami Królestwa Polski, to korona zamknieta oznacza suwerenność , otwarta juz nie oznacza suwerennosci, czy ta korona ma krzyż na czubku czy inne cos, ale jeszcze jaka to jest korona na kim/czym założona szukajcie faktów historycznych, zwracajcie uwage na to jakie jeszcze dodatkowe symbole występują na tych plakietkach, czy dany dowód jest ważny bezterminowo czy nie itd.

Pamiętajcie, że władcy niewolników nie mają zbyt wiele wyobraźni powielają już utarte schematy od tysięcy lat. Nasze deklaracje wolności są zacne ale wiemy przecież, że na ich podstawie nie załatwimy spraw urzędowych, bankowych itp. Jedne banki (korporacje) akceptują jakieś dowody ale innych nie. To wszystko jest wojna korporacji o niewolników i są gotowi nawet przed Wami zatańczyć w POLICYJNYCH mundurach przed domem bylebyście tylko się dostosowali ! (KOMENDA GŁÓWNA POLICJI to koporacja z nadanym numerem REGON)

Osobiście zainteresowaly mnie dwa dowody osobiste i tutaj wyjaśnienie: nikogo do niczego nie namawiam, niczego nie potwierdzam, nie reklamuję, nie agituję, nie prowokuję dyskusji co jest dobre lub złe albo słuszne lub niesłuszne, przedstawiam sklomnie i zaledwie swoje odczucia i kierunek moich przekonań, a zatem i dalszych działań.

Otóz zainteresowały mnie dowody osobiste/tożsamości: www.2rp.info oraz www.pl24.tv i po krótce bez uczuć dlaczego:

2rp.info:
- zapoznałem się z historią rządu na obczyźnie kiedy to w Polsce formował się komunizm i przemawia do mnie to, że komuniści wiedząc o istnieniu rządu na obczyźnie w UK zdawali sobie sprawe, że może im to w przyszłości zagrozić więc stworzyli wlasną linie rządu na obczyźnie i od tegoż rządu przekazali sobie samym władze od Kaczorowskiego do Wałęsy - typowe zagranie lewicowe na przyszłość - podobne do zagrania: "czep" sie! na przyszłość bedziesz nasz hehe pozatym nie ma na tym dokumencie duzych liter, a godło to orzeł 2rp w koronie zamkniętej z ośmioma słupkami łączącymi sie na czubku z krzyżem (osiem bo widac 5 na pierwszy rzut oka: 1 po lewej, jeden po prawej i 3 po srodku, a z drugiej strony jakby ta korona byla w moich rekach oczekuje dodatkowych 3 razem 8), dowód osobisty suwerena 2rp jest ważny bezterminowo - tyle.

pl24.tv:
- pomimo, że nie wiem jaką deklarację dokładnie należy napisać aby wyczerpać temat własnej wolności to na stronie jest napisane, że ten akt tożsamości jest dopełnieniem deklaracji życia wolnego człowieka, a na nim są podane akty prawne dotyczące praw człowieka, motu proprio, prawo naturalne itd. Jednak podejrzenie pada na duze litery: AKT TOŻSAMOŚCI WOLNEGO ŻYWEGO CZŁOWIEKA następnie, że Boga Izraela (nie wiem czy chodzi o Państwo Izrael czy o osobe biblijną) następnie co ma logo UN (narody zjednoczone) do mnie ? następnie orzeł w koronie takiej jak opisałem wyżej ale nie wiadomo za bardzo co ma na czubku no i ogon ma taki jakby hmm s...ł komunizmem znaczy podobny do orła obecnego czyli podobny do tego komunistycznego no i wreszcie napis na pieczęci z orłem: "Si Deus nobiscum quis contra nos" (If God is with us, who shall be against us - Jeśli Bóg jest z nami, kto będzie przeciwko nam ?" czyli jak dla mnie już kupa, a zapowiadało się dobrze prawami człowieka, motu proprio, konwencje itd.

Uff nie wierzę, że dotarłem do końca mam nadzieję, że w miarę jasno się wyraziłem sprawdziłem tekst w poszukiwaniu błędów i proszę o wybaczenie jeśli coś mi umknęło, temat JEST ciężki, rozległy, łatwo sie zagmatwać we własnym tekście, obiecuję, że duuużgo czasu minie zanim znowu coś napiszę choć jestem w trakcie pisania odręcznie instrukcji postępowania w sądzie jesli dostaniemy wezwanie z jakiegoś powodu więc jak tylko skończę, a moje dzisiejsze wypociny nie spotkają się ze zbyt dużą krytyką i do tego zrobie sobie wolne od pisania i myślenia, to usiądę znowu i Wam wszystko przepisze.

Pozdrawiam serdecznie.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

DODATEK DO: POZNAJ PRAWO - PRAWO KANONICZNE...

Post autor: w7oo7w »

Bardzo przepraszam ale w moim pierwszym poście umknęła mi waża część,

która powinna się się znaleźć przed: Fakty ze stolicy Prawa ludzkiego - Watykanu

Nie chodzi tylko o Kodeks Handlowy czy Prawo Morskie ale również o Prawo Kanoniczne, wg którego owszem zrobiono z ludzi niewolników przez chrzest ale zrobiono to z powodu porywania ludzi w dawnych czasach na niewolników z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo Prawo Kanoniczne jest prawem wyższym niż Kodeks Handlowy, Prawo Morskie, a także Konstytucja, które to nie mogą przeczyć kanonom Prawa Kanonicznego nie wspominając o jakichś bzdetnych statutach spółek, firm, korporacji i innych instytucji póbujących narzucać swoje roszczenia i nakazy.

Natomiast przyjęcie chrztu, które owszem wiązało się ze zrzeczeniem się pewnych praw: wolności, wyznania, prawa własności itd, często pod przymusem - przecież kiedy Polska przyjmowałą chrzest to myślicie, że wszyscy w Polsce byli szczęśliwi, że od teraz mają klękać w kościołąch i klepać pacierze ? ale ktoś mądry podjął taką decyzję pomimo oporów właśnie z powodu napadania na państwa pogańskie i wyławiania z nich niewolników dla własnych korzyści pod pretekstem ich pogaństwa.

Dlatego pozostawanie jako podopieczny Watykanu na zasadach niewolnika, gwarantowało odporność ochrzczonych, chrześcijan przed byciem porwanym, a nawet jesli tak się stało to była możliwość prawnego odzyskania porwanego na zasadach prawa własności.

W czasach kiedy niewolnicwo było normą, było również normą przestrzeganie prawa własności właściciela niewolnika (w tym przypadku Kościoła) i jesli okazało się, że porwany był zarejestrowany (ochrzczony) jako podopieczny Watykanu to jego porwnie bylo bezprawne, a własność czyli niewolnik miał wrócic do swojego prawowitego właściciela czyli do swojej parafii czyli do swojej wioski czyli do swojego domu do rodziny.

Jeśli nawet się mylę i Kościół Katolicki to Zło Wcielone, owszem są pewne przesłanki aby tak twierdzić, ale to tylko dowód na to, że czasem do domu dobrych, prawych ludzi np Kościoła czy do struktur Kościoła na świecie, dostaną się ludzie żli, nieprawi i żądni władzy i niewolników, po to żeby tak namieszać, oczernić, zniszczyć, zdeprawować żeby wyjść na swoje korzyści.

Ale nawet jeśli się mylę, to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego mamy MOTU PROPRIO, które okazane w sądzie na rozprawie (jak opowiada Zygfryd z filmu, którego link podałem poniżej) powoduje ciszę, oniemienie na sali sądowej oraz strach przed konsekwencjami prawnymi urzędników tzw Matrixa (sytemu korporacyjnego) ?

Watykan, Holly See, The Crown, Aeterni Regis oraz Prawo Kanoniczne czyli ogólnie mówiąc Kościól Katolicki nie jest naszym wrogiem ! Wręcz przeciwnie ! Świadczą o tym fakty.

i teraz: Fakty ze stolicy Prawa ludzkiego - Watykanu i dalej jak w pierwszym poście.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: w7oo7w »

ERRATA: w punkcie 2. MOTU PROPIO itd jest: znosi sadownictwo w Polsce i na swiecie / powinno byc: znosi immunitety urzednikow panstwowych w Polsce i na swiecie - dziekuje za uwage uzytkownikowi: Korespondent
HexeLahar
Posty: 1
Rejestracja: 02 grudnia 2021, 11:45

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: HexeLahar »

Czy ja dobrze rozumiem? od 2011 wszystkie sądy i co za tym idzie ich orzeczenia sa nielegalne?
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: w7oo7w »

Witaj HexeLahar. NIE, to nie znaczy, że są nielegalne tylko, że są firmami zarejestrowanymi z numerem regon oraz NIP i prowadzą działalność gospodarczą w zakresie usług prawa - wyszukaj jakis sąd np SĄD REJONOWY swojego powiatu lub miasta znajdź jego regon/nip i wyszukaj ten numer na https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx - na dole bedzie EKD i opis. To znaczy że te firmy (a nie chodzi tylko o SĄDY ale też KOMORNIK, POLICJA, URZĄD GMINY, URZĄD MIASTA, itd) są legalne i prowadzą legalną działalność ale ta działalność dotyczy osób fizycznych, tych imion i nazwisk z dowodu osobistego czyli tworów martwych, my jako osoby fizyczne jesteśmy rodzajem firmy (a dokładnie Funduszem Powierniczym - zostaliśmy powierzeni pod opiekę) i dotyczy nas prawo innych firm na zasadzie kontraktu, tego kontraktu, który powstał w USC podczas naszej rejestracji przez rodziców. Już prawie kończę dokładny tekst o tym na jakiej zasadzie to działa w sądach (firmach) - pojawi się tutaj najpóźniej jutro - Niedziela 23/01/22 wieczorem, cały dzisiejszy dzień to redagowałem i już jestem wykończony więc jutro bedzie całość. pozdrawiam.
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: w7oo7w »

Kurcze HexeLahar, dałeś mi do myślenia i dochodze do wniosku, że w połowie masz RACJE !! Bo jest różnica miedzy LEGALNE, a PRAWOMOCNE czyli TAK te wyroki "sądów" (firm) są LEGALNE ale to się odnosi do legalności w zakresie FIRMOWYM czyli jak ktoś się prrzyznał/wylegitymował/potwierdził swoją tożsamość za dow.osob. to dostał wyrok LEGALNY czyli jakby był firmą (funduszem powierniczym) no ale jak mógł się przyznać po 2011 roku do bycia legalną osobą fizyczną/firmą/funduszem powierniczym skoro wszystkie Cestui Que Vie zostały unieważnione, a właśnie na podstawie koncepcji prawnej Cestui Que Vie powstało Imię Nazwisko, Imię NAZWISKO, oraz IMIĘ NAZWISKO w USC czyli Dowód Osobisty !?

Reasumuąc - TAK orzeczenia "sądów" (firm) nie mają mocy prawa (są nieprawomocne) bo nie można się przyznać do bycia firmą czyli osobą fizyczna (nawet na zasadzie domniemania czyli nieświadomego potwierdzenia że się jest osobą fizyczna z dow. osob.) skoro podstawa powstania tej osoby fizycznej w USC została unieważniona, uznana za nie byłą w 2011 roku !! pozdrawiam
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Post autor: w7oo7w »

TAJEMNICA MATRIXA – OCZY SZEROKO OTWARTE

Klucz, Zamek oraz Drzwi wyjściowe z matrixa mamy cały czas ze sobą tylko nie wiemy jak one wyglądają, zapętleni na rondzie spraw „życiowych”: osobistych, rodzinnych, zawodowych, poddawani ciągłemu podgrzewaniu emocji, manipulacjom medialnym, bredniom z filmów fabularnych, fake-news-ów itd. nie mamy czasu zastanowić się nad najprostszą rzeczą w naszym życiu.

Oto moje dzieło, rezultat ponad 20-sto letniej katorgi małego umysłu, paupera, pirata, oszołoma niedostosowanego do systemu od Mojego NARODZENIA !! Idźcie z tą wiadomością do kogokolwiek kto zechce poświecić 10minut na przeczytanie !! 20 lat przekute na 10min hehehe

To Watykan (ogólnie mówiąc, bo chodzi o papieski Pontyfikat Rzymski – Prawo Rzymskie, Aeterni Regis/The Crown – 3szt Cestui Que Vie oraz The Holly See – państwo Watykan – 3 osobne rzeczy ale w jednym !!) zapoczątkował 3 razy Cestui Que Vie (“ten który żyje”) – 3 Korony (wyszukaj: Papieska Tiara) symbolizują... symbolizowały!! władzę nad ziemią ciałem i duszą. Natomiast z tego konstruktu Cestui Que Vie kolejni królowie i potem rządy zrobili sobie eldorado rejestracyjne !!

Ale w 2011 roku zostało to unieważnione poprzez Ritus Mandamus oraz Ritus Probatum Regnum, o czym pisałem wcześniej w moim poście, przez tych, którzy to zapoczątkowali !! czyli Watykan, a zatem wszystkie pochodne tracą ważność i podstawę bytu – nie ma !! null !! void !! (czyli wszystko co ma podstawę w Cestui Que Vie czyli jego pochodne takie jak akt urodzenia oraz jego pochodna odpis aktu urodzenia oraz dowód osobisty !! są nieważne i uznane za niebyłe !!).

Otóż te 3 Cestui Que Vie to nasze: 3 – [Imię Nazwisko] nadane przez rodzica na karcie nadania imienia i zarejestrowane w USC na zgłoszeniu urodzenia noworodka, 2 – [Imię NAZWISKO] stworzone przez urzędnika w USC jako akt urodzenia w księdze urodzeń oraz 1 – [IMIĘ NAZWISKO] kiedy uzyskujemy odpis aktu urodzenia, a potem na jego podstawie wnioskujemy o wydanie dowodu osobistego gdzie widnieje nasze IMIĘ NAZWISKO.

Wszystko się odbywa na zasadzie domniemanej dobrowolności/zgody z wyjątkiem sytuacji naszych rodziców, bo oni zostali zastraszeni karą grzywny za uchylanie się od zarejestrowania swojego dziecka w USC. Ciekawe jest to że nigdzie nie pojawiają się nazwy: dziecko, człowiek, niemowlę itp. zamiast tego mamy noworodek czyli coś –nowo/nowe, coś –rodek/rodzone/urodzone, nowe-urodzenie, a więc niekoniecznie człowiek/dziecko czy niemowlę czyli nazwy odnoszące się do Człowieka, a zatem jest przestrzeń na interpretację inną niż odnoszącą się do Człowieka.

Po porodzie i odcięciu pępowiny dziecko zostaje zabrane matce na chwilę, podczas której zostaje wypisane zaświadczenie o urodzeniu noworodka. To znaczy, że zostaliśmy odcięci/porwani od matki/rodziny i wypisano na nas „kwit” – znaleziony rozbitek/porzucony/zagubiony na morzu, bo wypłynęliśmy z wodami płodowymi, w którym opisane jest znalezisko: płeć, waga, data i godzina itp., a na drugiej stronie mamy klasyfikację noworodków wg podziału wg wagi oraz oznak życia lub braku oznak życia itp. Obecnie, bo ja się urodziłem w 1977r., mogą być jakieś różnice w dokumentacji ale zasada pozostaje taka sama.

Oczywiście jest to ewidentne oszustwo wraz z wydanymi na dowód tego oszustwa dokumentami w postaci: zaświadczenia ze szpitala o urodzeniu noworodka, zgłoszenia urodzenia noworodka do USC, aktu urodzenia w księdze urodzeń, odpisu aktu urodzenia oraz tak !! dowodu osobistego !!
TAK !! Posługiwanie się dowodem osobistym jest kontynuacją oszustwa – wyjaśnię to pod koniec tego tekstu.

Bo tak na prawde MATRIX jest dwuwymiarowy !! – 2D – zapisany na płaskim papierze !! albo plastiku !! i całkowicie sfałszowany i wciśnięty w świadomość Człowieka !! czy da się porozmawiać z kartką papieru albo plastikową kartą ? – znany i lubiany film „Matrix” to propaganda dywersyjna, że matrix jest gdzieś ponad nami !!

To co napisałem poniżej wymaga wcześniejszego przemyślenia czy na prawde jesteśmy tymi, którzy są zapisani/opisani na papierze albo plastiku ?

Polska nie jest jakimś odosobnionym przypadkiem kulturowym czy prawnym !! Cieżko w to uwierzyć ale w PL mamy wyłącznie prawo anglosaskie, a dyskusyjne może być tylko to co wydaje sie, że jest polskie ale zostalo odpowiednio dostosowane !! To Polakom się wydaje, że są jacyś "wyjątkowi", i że "tu jest inaczej", BŁAGAM !!

Pamiętając, że zostaliśmy uznani za zaginionych na otwartym morzu, a po 7 latach za martwych...

Mamy 3 instancje sądowe:

I. – NSTANCJA – Jest oparta o Prawo Handlowe, Kodeks Handlowy, Uniform Commercial Code/UCC – jest to proces sądowy/rozprawa oparta o kodeks handlowy, w której My sami, jako firma, jako osoba fizyczna z dowodu osobistego, a właściwie Fundusz Powierniczy (Trust) gdzie Człowiek czyli Właściciel/beneficjent zaginął na morzu, nie ma go i nie może występować jako Właściciel/beneficjent Funduszu Powierniczego we własnej osobie, bo uważa, że jest osobą z dowodu osobistego – Osobą Fizyczną !! to stwierdzenie uzyskuje się na rozprawie pytając go o IMIĘ i NAZWISKO (wiadomo nikt nie pyta dużymi literami ale każda forma zapisu imienia i nazwiska odnosi się do kolejnego Cestui Que Vie), datę urodzenia, ile ma lat itd, czyli "sędzia" się pyta o informacje z dowodu osobistego i w ten sposób uzyskuje zgodę/potwierdzenie Człowieka na prawo do sądzenia/jurysdykcję w jego sprawie. "Sędzia" to wyznaczony z urzędu Administrator tego funduszu powierniczego, który ma za zadanie rozpatrywać jakiś spór lub roszczenie pod nieobecność Właściciela/beneficjenta rzeczywistego, pozostaje pytanie kto jest Powiernikiem tego funduszu? i tę funkcję się na rozprawie przypisuje Osobie Fizycznej, która oczywiście nie wie tak na prawdę o co tutaj chodzi !! A to Powiernik pod nieobecność Właściciela/beneficjenta odpowiada za roszczenia wynikające z tego Funduszu Powierniczego wiec mamy: [Właściciel/beneficjent] to Człowiek który nawet nie wie, że został uznany za zaginionego na morzu i za martwego, oraz że jest Właścicielem/beneficjentem Funduszu Powierniczego o nazwie jego IMIĘ NAZWISKO !! następnie [Administrator] czyli ten, który pod nieobecność Właściciela/beneficjenta został wyznaczony z urzędu i rozpatruje spory i roszczenia, a następnie [Powiernik], który odpowiada za Fundusz Powierniczy, jego straty, zyski oraz roszczenia i spory ale ta funkcja jest "PUSTA", bo chodzi o to żeby ją komuś WCISNĄĆ !! np jeleniowi, który nie wie co jest grane !! Tak na prawde to my (Człowiek żywy) jesteśmy zgodnie z prawem Właścicielem, Administratorem i Powiernikiem własnego Funduszu Powierniczego (Trustu) o nazwie nasze [IMIE NAZWISKO – 2. Cestui Que Vie] oraz [Imię NAZWISKO – 1. Cestui Que Vie] oraz [Imię Nazwisko – 3. Cestui Que Vie], który to został nam założony przez naszych rodziców w USC pod przymusem kary grzywny.

Mamy tutaj do czynienia z brakiem prawa do naszego ciała, czyli do bycia Człowiekiem i jesteśmy martwą firmą, Funduszem Powierniczym gdzie Właściciel/beneficjent, Człowiek żywy zaginął (nie ważne, że na morzu, bo tutaj jeszcze nie chodzi o prawo morskie tylko kodeks handlowy, który jest uproszczonym prawem morskim czyli Właściciela firmy/funduszu NIE MA !!). Jest to DRUGA Korona, The Crown/AETERNI REGIS Cestui Que Vie, państwa Watykan – tak, 2 (druga) przypuszczam, że celowo został zakłócony porządek 1, 2, 3 dla zmyłki.

http://www.friendware.net/final_writs_r ... rusts.html

https://scannedretina.files.wordpress.c ... 1-copy.pdf

Przychodzimy do "sądu" jako Człowiek no i wtedy jako Człowiek żywy nie możemy wejść na miejsce dla oskarżonego, ten pulpit dla pozwanego, to nie jest miejsce dla Człowieka !! bo przyznamy się do winy przez sam fakt zajęcia tego miejsca !! możemy tam ewentualnie położyć swój dow.osob., prawo jazdy, odpis aktu urodzenia, odsunąć się i oświadczyć na głos, że osoba fizyczna IMIĘ NAZWISKO jest dziś obecna na sali sądowej.
A na pytanie kim jesteśmy odpowiadamy pytaniem: Kim Pan/Pani jest aby się do mnie Człowieka żywego zwracać/pytać kim jestem ? Nie odpuszczamy dopóki nie usłyszymy odpowiedzi na nasze pytanie. Następnie odpowiadamy: Ja jestem Ten, który jest, Jestem Człowiekiem, Duchem żywym/Duszą żyjącą/zamieszkującą moje ciało z krwi i kości i nie odpuszczamy tego stwierdzenia choćby nas nazywali wariatami i kierowali na badania psychiatryczne (typowy straszak).

Jesli nas „sędzia” jednak chce wysłać/skierować na badania psychiatryczne odpowiadamy: Jeśli Pan/Pani posiada uprawnienia do wysyłania/kierowania kogokolwiek na badania to proszę je w tej chwili okazać !! Oczywiście nie posiada takich uprawnień.

Jeśli jednak upiera się co do skierowania nas na badania, mówimy: Dziękuję za oferte, bardzo chętnie z Pańskiej/Pani oferty skorzystam pod warunkiem, że Pan/Pani wykona badania na obecność włośnicy/HIV/żółtaczki ABC/cowid16/17/18 itp. A jeśli „sędzia” zacznie coś jęczeć o obrazie sądu...

Mówimy: Najmocniej przpraszam, odniosłem/am wrażenie że Pan/Pani mi przestawił/a oferte więc przedstawiłem/am swoją kontr-oferte ale jeśli Pan/Pani zechce się ze swojej oferty wycofać to ja uznam swoją kontr-oferte za niebyłą, czy chce Pan/Pani się wycofać ze swojej oferty ?

„Sędzia” będzie robił wszystko aby nie odpowiadać na nasze pytania i wszystko żeby nas zagonić do odpowiadania na jego pytania więc bezpośrednie zapytanie „czy zechce się wycofać ze swojej oferty” na pewno spowoduje dalsze kontr-pytania do nas i możemy się zapędzić do logicznego rogu, bo pamiętajmy „sędzia” jest wyszkolonym, wysoce wyspecjalizowanym w prawie i logice – to tylko dla odważnych i zuchwałych !!

Albo dopytujemy: czy jest Pan/Pani na prawde sędzią? Czy jest Pan/Pani sędzią sprawiedliwym? Czy jest Pan/Pani dzisiaj pod przysięgą sędziowską? Lub: Żądam prezentacji przysięgi Pana/Pani urzędu !! Trzeba się jednak wcześniej zapoznać z przysięgami ich rodzajami oraz co to jest B.A.R.

Pan/Pani „sędzia” powinien/musi nam się przedstawić i to może mieć różne zwodnicze formy (jeśli kombinuje to możemy się odnieść do zasad dobrego wychowania, że wypada się przedstawić zanim się kogoś zapyta kim jest)

Rozmowa z sędzią na tym etapie to tzw cheat-chat, gra logiczna w kotka i myszke i w ten sposób „sędzia” się orientuje z kim ma do czynienia czy z matołem czy z inteligentnym o silnej osobowości Człowiekiem, a od tego zależy jego podejście do nas, możemy trafić na zapalczywca o przerośniętej ambicji, który nas może logicznie „zagiąć” ale zawsze można przejść na taką taktykę, że na każde pytanie lub stwierdzenie odpowiadamy: nie rozumiem.

UWAGA !! na pytanie: Co Pan/Pani robi nie rozumie? odpowiadamy: nie rozumiem czego nie rozumiem – jeśli odpowiemy inaczej to „sędzia” uzyska jurysdykcję, a tego chcemy uniknąć !!

https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/ro ... lub-sedzia

Nie wdając się w szczegóły to jest moment, w którym możemy podważyć jurysdykcję/prawo do sądzenia przez Administratora/”sędziego” w naszej sprawie czyli Człowieka żywego, Właściciela/beneficjenta Funduszu Powierniczego, bo właśnie się odnaleźliśmy jako Człowiek żywy czyli Właściciel/beneficjent, Administrator oraz Powiernik i podczas naszej nieobecności jakiś inny Powiernik doprowadził nasz fundusz do sporu/roszczenia i na nim spoczywa cała odpowiedzialność za zaspokojenie roszczenia/sporu oraz odpowiada przed Nami za niegospodarność i należy go ukarać finansowo, „opieprzyć”, a nawet zwolnić – Człowiek jest tutaj szefem !!

Mówimy: Oświadczam, że doszły mnie słuchy/otrzymałem informację (bo nam wysłano pozew w danej sprawie owszem na adres osoby fizycznej ale właśnie ją oddzielamy od Człowieka żywego), że pod moją nieobecność wystąpił jakiś spór, roszczenie w związku z Funduszem powierniczym, którego jestem Właścicielem/beneficjentem i przybyłem niezwłocznie na tę SALĘ SĄDOWĄ aby to wyjaśnić. Jak rozumiem Pan/Pani („sędzia”) jest wyznaczonym z urzędu Administratorem tego funduszu w takim razie kto jest Powiernikiem, który odpowiada za wynikły spór/roszczenie ?

Cały czas, bez przerwy pamiętajmy również o uśmiechu i dobrym humorze, nie przychodzimy do „sądu” z pretensjami, że nas oszukano, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie, że biednemu wiatr zawsze w oczy lub żeby kogoś ukarać lub komuś dogryźć lub odegrać się itp. Nawet wilk odstąpi od zjedzenia inteligentnej kozy jeśli ta mu opowie dobry żart !!

Nikogo nie intersuje Wasza/Nasza krzywda, bo jesteśmy na SALI SĄDOWEJ w sprawie ROSZCZENIA !! i ustalenia kto ma za to roszczenie zapłacić i kto jest osobą fizyczną lub prawną występującą w roli Powiernika pod nieobecność Właściciela/beneficjenta !!, a nie ustalenia kto jest albo nie jest ofiarą systemu albo losu !!

Wszystkie powyższe stwierdzenia mają zastosowanie w następnych instancjach sądowych !!

II. – INSTANCJA – Jest oparta o Prawo Morskie. Czyli chodzi o statki, ruch morski, pokład, ster, burta itd. Jeśli nie można rozstrzygnąć sporu/zaspokoić roszczenia w pierwszej instancji to ma zastosowanie Prawo Morskie w drugiej instancji i wtedy zasada jest taka sama tylko zmieniają sie nazwy Właściciela, Administratora i Powiernika na odpowiednie nazwy w Prawie Morskim. No i oczywiście należy znać Prawo Morskie – im lepiej je znamy tym więcej naszych argumentów możemy poprzeć zgodnie z tym prawem. Jednak podstawy trzeba znać jeśli mamy zamiar wystąpić w roli Właściciela/beneficjenta, Człowieka, który się odnalazł z zagubienia na morzu. Kogo tutaj mamy? no na pewno: Właściciel/beneficjent, Administrator oraz Powiernik.

https://www.shiphub.pl/czym-zajmuje-sie-armator/

z powyższego linku wynika, że Właściciel/beneficjent oraz Powiernik bedą Armatorem oraz Armatorem umocowanym bo odpowiadają za szkody wynikłe z winy załogi żeglugi, a także za szkody powstałe wobec osób trzecich. Zwrócić należy uwagę, że początek definicji stwierdza: "osoba fizyczna,(...), właściciel lub osoba umocowana..." czyli mamy jasność: pod nieobecność Właściciela/beneficjenta czyli tutaj Armatora, osoba fizyczna czyli osoba umocowana jako Armator zastępczy bierze odpowiedzialność za szkody!! (bo Właściciel/beneficjent jak wiadomo zaginął na morzu i został uznany za martwego). Czyli znowu, jeśli bedziemy twierdzić w drugiej instancji, że jesteśmy osobą fizyczną z dowodu osobistego to przyznamy się do bycia Armatorem zastępczym, osobą fizyczną czyli osobą umocowaną pod nieobecność prawdziwego Armatora czyli Właściciela/beneficjenta do odpowiedzialności za powstałe roszczenie/spór/szkodę. A zetem Właściciel/beneficjent, Armator zaginął, Administrator/"sędzia" to Kapitan, a Powiernik jest tutaj Armatorem umocowanym w zastępstwie to znowu funkcja “PUSTA” do wciśnięcia osobie fizycznej !! Prawo Morskie jest rodzajem prawa handlowego i zobaczcie jakie podobieństwo do pierwszej instancji !!

Mamy tutaj do czynienia z brakiem prawa do lądu/ziemi, bo Właściciel, Człowiek zaginął na MORZU !!
Tutaj mamy już Prawo Morskie. Jest to PIERWSZA Korona, The Crown/AETERNI REGIS Cestui Que Vie, państwa Watykanu.

III. – INSTANCJA – Jest oparta o Prawo Kanoniczne. W tej instancji tez mamy do czynienia z Właścicielem, Administratorem i Powiernikem pod innymi nazwami. Administratorem bedzie Kapłan w świątyni. Zapewne świątynia to B.A.R (British Acreditation Association), który jest wyznaczony do osądzania PRZEDMIOTÓW MARTWYCH (no proszę: wszędzie Człowiek, Właściciel jest martwy, zaginął i go nie ma !!).

Tak jak wyżej Właściciela nie ma, bo sie przyznaje, że jest osobą fizyczną z dowodu osobistego czyli firmą czyli, że jest martwy, a to znaczy, że NIE MA DUSZY !! bo o to chodzi w tej instancji !! Brak Duszy !! tylko martwe ciało. Jak już dojdziemy do tej instancji to tak!! jesteśmy ciałem ale martwym, bez duszy, w przeciwieństwie do pierwszej instancji gdzie nawet ciałem nie jesteśmy !! W takim razie Właścicielem/beneficjentem ciała bedzie DUSZA !! Duch żywy zameszkujący ciało z krwi i kości !! i tak samo jak w poprzednich, tak należy się przedstawiać w tej instancji !! W takim razie DUSZA czyli Właściciel zaginął, a Powiernikiem zastępczym stanie się osoba fizyczna – przyznam, że tutaj nie jestem pewien. Jednak porównując do poprzednich instancji, i że nie ma Duszy (bo zaginęła gdzieś ? i Człowiek twierdzi, że jest osobą z dowodu osobistego) oraz znanego Bóg ojciec, Syn boży oraz Duch święty, można już cos wydedukować !! Jednak już doszliśmy prawie do końca bo ten Powiernik będzie funkcją PUSTĄ do wciśnięcia osobie fizycznej, martwemu ciału bez duszy, a zatem Kapłan/"Sędzia" bedzie miał prawo do osądzania martwego przedmiotu/ciała bez duszy czyli uzyska jurysdykcję, bo jako członek B.A.R ma takie prawo.

Tutaj mamy do czynienia z brakiem prawa do Duszy, bo Człowiek jest martwym ciałem i się do tego przyznaje przez dowód osobisty. Jest to TRZECIA Korona, The Crown/AETERNI REGIS, Cestui Que Vie, państwa Watykan.

Jak wcześniej pisałem wszystkie Cestui Que Vie, trzy Korony zostały unieważnione więc w każdym sądzie każdej instancji "sędzia" nie może się odnosić do funduszu powierniczego (Trust-u) czyli do żadnego z trzech Cestui Que Vie przypisanych do poszczególnych instancji, symbolizowanych jako trzy Korony i trzeba mu na to zwrócić uwagę jakby próbował "jechać" po staremu !!

Ale nas też obowiązuje Prawo Kanoniczne !! i zgodnie z nim nie możemy się przedstawiać jako osoba fizyczna z dowodu osobistego, bo jesteśmy Człowiekiem, Duchem Żywym w ciele z krwi i kości i wszystko na podstawie czego powstał dowód osobisty było nielegalne, a następnie zostało unieważnione w 2011 roku !!

Więc możemy powiedzieć, że: Posługiwanie się dowodem osobistym jest nielegalne i wyjaśniamy dlaczego !!
Następnie pytamy: Czy zachęca/nakłania/zmusza nas Pan/Pani do działania nielegalnego ?

(jeśli do tej pory nie potrafisz drogi czytelniku wyjaśnić dlaczego dowód osobisty jest nielegalny, to czytaj dalej, bo poniżej jest tzw „kawa na ławie”/”karty na stole” jeśli to co poniżej dalej niczego Ci nie wyjaśnia to porzuć temat Wolnego człowieka, porzuć forum prawonaturalne, idź na piwo, płać mandaty, podatki i inne albo czytaj ten tekst tak dlugo aż wykujesz go na pamięć i z czasem zrozumiesz – bez urazy !!)

Tak się rozgrywa grę/zabawę w Fundusz Powierniczy ale pamiętajmy, że został on unieważniony przez swoich twórców czyli Watykan – patrz: post POZNAJ PRAWO KANONICZNE oraz linki powyżej.

!! Jak nie cegłą to pustakiem !!

Jest też druga, szybsza metoda/krótsza droga czyli odniesienie się do faktu, że 3 formy: Imię Nazwisko, Imię NAZWISKO oraz IMIĘ NAZWISKO zostały stworzone w błędzie prawnym/nielegalnie czyli pod przymusem rejestracji dziecka, zawarcia w jego imieniu kontraktu oraz brak świadomości co do wejścia w jakiś kontrakt oraz brak umowy na ten kontrakt oraz brak uprawnień aby w czyimś imieniu zawierać kontrakt bez jego wiedzy i zgody.

W „SĄDZIE” (firmie) należy zaznaczyć, że jesteśmy Człowiekiem, Duchem żywym w naszym ciele z krwi i kości, i że nie jesteśmy osobą fizyczną, firmą oraz że nie jesteśmy związani żadnym kontraktem o przystąpienie do Funduszu Powierniczego, nie jesteśmy jego członkiem czyli ani Właścicielem/beneficjentem ani Administratorem ani Powiernikiem, a jeśli tak to proszę nam przedstawić umowę, na mocy której tak właśnie jest.

Należy napisać i wysłać pismo do urzędów (tego, do kogo konkretnie wysłać te pisma trzeba się jeszcze dowiedzieć i wybaczie ale pozwolę Wam się wykazać, bo ja już nie mam sił hehe to będzie kilka pism o tej samej treści do różnych urzędów) potwierdzone kopie tego pisma wysłać do „sądu” w którym będziemy mieć rozprawę do dołączenia do akt naszej sprawy.

Żeby z tego wyjść należy zakończyć działalność/życie za pośrednictwem dowodu osobistego, odpisu aktu urodzenia i ich pochodnych !! Jak zakończyć ? Jaka forma ? no Ja np napiszę pismo do USC (bo tam się to zaczęło), Sądu rejonowego (bo tam w razie rozprawy byłby dostarczony mój akt urodzenia w księdze urodzeń), Komendy Powiatowej Policji (bo tam się poszukuje przestępców) oraz myślę jeszcze czy może do Misisterstwa Spraw Zagranicznych (bo tam się wydaje poświadczenie do dokumentów tzw Apostille) z dodatkową informacją, że jako prawy, praworządny Człowiek (nie obywatel !! nie tylko nie jesteśmy osobami fizycznymi ale obywatelami tez NIE !! – jesteśmy Człowiekiem !!) odmawiamy brania udziału w kontynuacji nielegalnego procederu zapoczątkowanego w USC czyli posługiwania się nielegalnym dowodem osobistym, a tym samym zrzekamy się prawa do bycia osobą fizyczną !! Dodatkowo jestśmy otwarci na pełnoprawne, ponowne, tym razem swoje własne nadanie sobie 1-Imienia, 2-Imienia z rodziny: [Nazwisko Taty] oraz [Nazwisko Mamy] jeśli jest taka możliwość, procedura czy coś. Na pewno nie do KANCELARII PREZYDENTA, RADY MINISTRÓW itp tworów pisanych dużymi literami !!

Zgodnie z maksymą prawa: FALSUS IN UNO, FALSUS IN OMNIBUS – fałszywie, nielegalnie i bezprawnie zapoczątkowany proceder rodzi tylko następstwa fałszywe, nielegalne i bezprawne – logiczne dziedziczenie tego co na początku, ab initio, ad infinitum i de jure. Powołujemy się zatem na klauzulę REBUS SIC STANTIBUS z powodu RADYKALNEJ ZMIANY OKOLICZNOŚCI tzw klauzula wyjścia z kontraktu w wyniku zdania sobie sprawy/zorientowania się, że przystąpiliśmy do kontraktu z nieprawidłową/błędną świadomością lub brakiem świadomości lub błędnym rozumieniem tego kontraktu oraz że nieświadomie kontynuujemy nielegalność osoby fizycznej czyli dowodu osobistego !!

Patrz: KONWENCJA WIEDEŃSKA O PRAWIE TRAKTATÓW z 1969 roku – Ta konwencja funkcjonuje w Polsce jako ustawa !! - linki na samym dole.

Konwencja Wenecka o Prawie Traktatów z 1969r. Ułatwiaja nam wyjście z tzw MATRIXA, jest tam wszystko opisane np artykuł 45 – dlaczego urzędy/rządy nie mogą tego skorygować lub zainicjować korekty informując nas o tym lub wezwać nas do skorygowania oraz artykół 62 – klauzula wyjścia – rebus sic stantibus na podstawie radykalnej zmiany okoliczności oraz wyłączenia jej zastosowania.


Chodzi o to, że jeśli sami kontynuujemy kontrakt przez posługiwanie się nielegalnym dowodem osobistym to pomimo nielegalności jest to nasz wybór, nasza zgoda na ten kontrakt – VOLENTI NON FIT INIURIA (chcącemu nie dzieje się krzywda) albo po mafijnemu: La Cosa Nostra – Nasza sprawa. W związku z tym oraz że NIKOMU nie dzieje się krzywda, procedurę korekty może dokonać tylko beneficjent kontraktu !! My sami !!
Nikt inny !!

Kontrakt pomiędzy naszymi rodzicami, a USC/Rządem/Korporacją w naszym imieniu, kiedy byliśmy nieświadomi był zawarty z nielegalnie, ab initio oraz de jure bez określenia granic zakresu oraz czasu (pod przymusem kary grzywny). Brak określenia granic jest również uzasadnieniem zastosowania klauzuli wyjścia – rebus sic stantibus opisany w Konwencji weneckiej z 1969 roku.

Sama idea tworzenia [Imienia Nazwiska] do rejestracji w imieniu nieświadomego Człowieka, jest bezprawna !! (nie chodzi o to że nas rodzice nazwali tylko o rejestrację tego jak nas nazwali !), a potem powielanie tego w akcie urodzenia [Imię NAZWISKO], potem odpis aktu urodzenia i dalej dowód osobisty [IMIĘ NAZWISKO] jest nielegalne !! Nasza nieświadomość jest bardzo ważna, bo świadczy o niewiedzy co do wejścia w kontrakt !! czyniąc go nieważnym !! jednak posługiwanie się dowodem osobistym jest traktowane jako kontynuacja/zgoda, na nielegalny kontrakt, a zatem wyłączenie z możliwości zastosowania klauzuli wyjścia – rebus sic stantibus. Dlatego ten kto się legitymuje dowodem osobistym jest z miejsca uznany za kontynuuatora oszustwa czyli Winny/Współwinny oszustwa !! i tak właśnie jest traktowany przez Policje, Sąd itd !!

REBUS SIC STANTIBUS, wystepuje nie tylko w tej konwencji ale również jako zastrzeżenie w zawieranych umowach jako zabezpieczenie strony na wypadek nieprzewidzianych okoliczności w momencie jej zawierania !!

(Skopiowane ze strony: https://kateofgaia.wordpress.com/):
In LEGAL public/international law, clausula rebus sic stantibus(Latin for “things thus standing”) is the LEGAL doctrine allowing for treaties/contracts to become inapplicable, nunc pro tunc where any/ALL FRAUD revealed, renders any/all contracts NULL AND VOID, ab initio, ad infinitum, nunc pro tunc, tunc pro nunc(now for then, then for now) eliminating all TIME PERIODS relating to the contracts existence in the first place because of a fundamental change of circumstances whereas, it’s illegal to use a legal name/BIRTH CERTIFICATE NAME/TITLE where the INTENT to create a FRAUDULENT THIRD PARTY is evidenced in any/all BIRTH CERTIFICATES by the very existence of the BIRTH CERTIFICATE as self-evident. Clausula Rebus Sic Stantibus is essentially and fundamentally purposed as an “escape clause” that makes an exception to the general rule of PACTA SUNT SERVANDA (promises must be kept) THUS REMOVING ALL PRIOR/PREVIOUS assumption(s) and/or presumption(s) any/all parties, legal and/or otherwise to the contrary where this fraud is revealed.
:(Skpiowane ze strony: www.kateofgaia.wordpress)

Vienna Convention on the Law of Treaties
https://legal.un.org/ilc/texts/instrume ... 1_1969.pdf
https://www.gc.noaa.gov/documents/01278 ... treaty.pdf

KONWENCJA WIEDEŃSKA O PRAWIE TRAKTATÓW:
http://www.grocjusz.edu.pl/Materials/mw_kpt.pdf
http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1969-co.html

Jest jednak Ważna sprawa, o której należy wiedzieć stosując tę szybszą metodę: jest ona jednorazowa i po jej zastosowaniu tracimy połączenie z dowodem osobistym oraz wszystkim co doprowadziło do jego powstania !! Nie możemy się już posługiwać dowodem osobistym, a jeśli tak zrobimy to możemy zostać uznani za przestępców !! Stajemy się Człowiekiem Wolnym w pełnym tego słowa znaczeniu !! (przestaje mieć znaczenie czy żywy, żywy cywilnie czy w prawie – Człowiek to Człowiek !!)

Czyli nie będziemy mogli okazać dowodu osobistego w banku, lub żeby się gdzieś zarejestrować np. o dotację na kota, psa czy krowę lub inne świadczenia społeczne, rodzinne itd. Tak teoretycznie, bo dopóki urzędy i banki będą akceptować dowody osobiste to nikt tego nie sprawdzi i będzie można „normalnie” żyć ale trzeba znać teorię, bo kiedy już będzie to powszechna wiedza to dowody osobiste w ogóle nie będą akceptowane !!

Oczywiście stary system będzie jeszcze działał Dluuugo !! Zanim się wszyscy w urzędach zorientują, że posługiwanie się dowodem osobistym jest NIELEGALNE !! i powoli będzie się wszystko zmieniać na świat bez dowodów osobistych np. banki założą nam konto i bedą prowadzić jego obsługę bez naszego dow.osob. np. na nasz LOGIN albo numer dzięki któremu będziemy mieli dostęp do konta i nie będzie to NASZ numer przypisany tylko do naszego użytku i nic więcej. Przecież już tak działają !! tyle, że mamy z nimi umowę na dow.osob. !!

Oczywiście międzyczasie ekipa lewicowa, bo to oni są mistrzami oszustwa !! będzie chciała wprowadzić coś w zastępstwie !! Już pisałem w swoim poście co zostało zaplanowane i od 2 lat jest wprowadzane ?! Tzw „dobrowolność” nowych, alternatywnych dowodów osobistych oraz „dobrowolne zaczepienie” pod groźbą strachu przed utratą naszego „cennego życia” !!

Chodzi o to, że jako Człowiek nie musimy się godzić na przypisanie nam ETYKIETKI czy to w postaci dowodu osobistego czy pieczątki fluoroscencyjnej czy wypalonego P (Pauper albo Pirat) na nadgarstku czy gdzieś indziej, nie chce pisać gdzie się świni przybija pieczątkę [wolne od włośni] albo mocno reklamowanego w pragramach o zwierzętach lub w prawie każdym Telexpressie CZIPA !!.

Chciałbym w tym miejscu Was poinformować, że dopiero 3 dni temu dowiedziałem się o pewnych faktach dotyczących dowodów osobistych tzn tego, że posługiwanie się nimi jest kontynuacją nielegalnego procederu. I w związku z tym należy sobie jeszce raz przeczytac moje poprzednie posty i odpowiednio skorygować niektóre informacje tam zawarte w oparciu o ten właśnie tekst, który na szcześce się już kończy.

Jeśli np. zdecydujemy się wysyłać wniosek o jakiś inny, nowy dowód osobisty typu ariowie.com, pl24.tv, 2RP.info itp. oraz w tym wniosku trzeba będzie podać jakiekolwiek dane dotyczące naszego pierwotnego aktu urodzenia z którego powstał nasz dowód osobisty ten z numerem PESEL, 3RP (imię nazwisko, numery pesel i/lub nip itd) to będzie to uważane za kontynuowanie nielegalności pierwotnej rejestracji w USC. Oczywiście to nie jest tak, że się nie będzie dało tego „odkręcić”. Trzeba będzie to jednak „odkręcać” 2 razy. (nie dotyczy zaczepionych)

Np wniosek o dowód suwerena 2RP wymaga wpisania PESEL lub NIP, które powstały na podstawie odpisu aktu urodzenia z USC czyli jest to kontynuacja, a pani w biurze 2RP na pytanie dlaczego PESEL albo NIP odpowiedziała, że wtedy oni mogą sprawdzić czy ktoś podał prawdziwe Imię Nazwisko – prawdziwe ? Hehe no takie prawdziwe jak cały ten proceder już udowodniony, że jest fałszerstwem czyli nielegalny. Wracając do 2RP proszę przeczytać poniższy artukół (wiem, po angielsku ale są translatory w przeglądarkach, a od bidy można po kawałku wklejać po 1000znaków do google translate) – zobaczcie na tę liste The City of London Houses w punkcie 1 CITY OF LONDON INC, a potem zobaczcie na numer konta jakiego banku należy wpłacać opłatę za dowód osobisty suwerena 2RP na stronie 2rp.info.

https://www.sinhalanet.net/three-corpor ... tican-city

Warto to jednak wiedzieć skoro tak długo żyliśmy w nieświadomości poprzedniego oszustwa – a pisalem wcześniej, że nam nie odpuszczą i nawet niezaczepionych nie pozostawią na wolności hehe
Okazuje się w takim razie, że jedyny dowód tożsamości jeśli w ogóle będzie wymagany to ten wydany przez nas samych samym sobie, a wtedy możemy sobie nadać zupełnie nowe Imię, Imiona, Nazwiska itd.

Ciekawa lektura: The History Of Today's Slavery
https://archive.org/details/pdfy-mUz8ic9fCyqEyeyL oraz https://archive.org/details/pdfy-_yu-ntKKgYU8jh1F

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawim i mam nadzieję, że wybaczycie mi błędy choć sprawdziłem kilkakrotnie na pewno coś się znajdzie, wiem, niektóre informacje się powielają ale uznałem, że muszą się co jakiś czas powtórzyć żeby w trakcie czytania nie zgubić jakiegoś wątku.

Wolność się wykuwa waląc rozżarzonym młotkiem we własną krew i pot na własnym kolanie !! hehe
Gumis
Posty: 6
Rejestracja: 10 stycznia 2022, 17:15

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: Gumis »

mogę zadać pytanie?
w7oo7w
Aktywny użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 10 czerwca 2021, 16:39

Re: POZNAJ PAWO - PRAWO KANONICZNE - ULTIMUS TRIRITUS PROBATUM ROMANUM oraz MOTU PROPRIO

Post autor: w7oo7w »

Pewnie ! i bardzo proszę następnych o nie zadawanie pytania: czy mogę zadać pytanie ? - bo marnuje się 1 miejsce w ktorym od razu mozna bylo zadac pytanie ;)
ODPOWIEDZ