Gang Stalking

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
Posty: 157
www.4poziom.slask.pl
Rejestracja: 10 marca 2021, 19:36

Gang Stalking

Post autor: Patrycja »

Link do artykułu:
https://www.odkrywamyzakryte.com/gang-stalking/

"GANG STALKING, CZYLI ZORGANIZOWANE PRZEŚLADOWANIE
To, co teraz tu przeczytasz, wyda ci się paranoiczne i szalone. Szalone jest jednak to, że wszystkie te informacje nie są brednią i Gang Stalking istnieje. Zorganizowane grupy tworzą tzw. gangi, których celem jest psychiczne nękanie niewygodnej osoby w celu doprowadzenia jej do obłędu lub popełnienia samobójstwa, czyli jednym słowem jej – WYELIMINOWANIA.

Co to jest Gang Stalking?
Stany Zjednoczone, Kanada, Anglia, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Australia, Indie, Pakistan, Izrael, Polska, Słowacja, Jamajka, Filipiny i być może Japonia, Irlandia, Afryka, Włochy, Monako, Wenezuela, Meksyk, Gwatemala, Salwador, Chiny – ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że i w pozostałej reszcie świata – istnieją zorganizowane grupy ludzi, którzy łączą się celowo, aby wyrządzić innym fizyczną i psychiczną krzywdę.


Takie zorganizowane prześladowanie nazywane jest Gang Stalkingiem, który uznaje się za pierwszy etap osaczania ofiary i przejmowania kontroli nad jej umysłem.

Gang Stalking jest wysoce zbrodniczą kampanią realizowaną pod patronatem organów ścigania i osób rządzących, skierowaną do konkretnej osoby i mającą na celu zniszczenie życia niewinnej ofiary m.in. poprzez potajemne prześladowania, złośliwe oszczerstwa i starannie wykonane i przeprowadzone na niej ataki psychologiczne.

Zorganizowane prześladowanie
Przestępstwa popełniane przez zorganizowane grupy są początkowo robione potajemnie, podstępnie, zazwyczaj tak, by ofierze ciężko było się zorientować w ich działaniu, by przypominały jedynie prosty zbieg okoliczności.

Z czasem Gang Stalking pozbawia docelową osobę podstawowych praw i niszczy jej wolność, tworząc scenę, na której dojdzie do jej zniszczenia – społecznie, umysłowo i fizycznie, poprzez nieustanny atak, który przenika wszystkie obszary życia człowieka.

Zastosowane taktyki często wykraczają poza strach, demoralizację i nękanie psychiczne.

U ofiary zorganizowanych prześladowań musi powstać paranoja, która odbierze jej szansę na normalne życie.

Marionetki Gang Stalkingu
W większości przypadków są to tzw. wygodne jednostki, które dla zorganizowanej grupy psychopatów działających w sieci tajnych służb nie są po prostu zagrożeniem.

Otóż Gang Stalking nie lubi ludzi mądrych, inteligentnych, elokwentnych, szczerych, tych, którzy wiedzą za dużą, dociekają, badają, eksplorują – czyli ludzi, którzy mogą odkryć za dużo.

Łatwiej jest wytrenować osobę, której umysł jest podatny na manipulację.

Dlatego przejmując kontrolę nad ludzkimi umysłami, zmuszają bezdomnych, zagubionych, osoby z problemami psychicznymi, chorych fizycznie, byłych przestępców itp., aby stali się kontrolowanymi przez rząd informatorami.

Ci kontrolowani informatorzy to ludzie prowadzący pozbawione skrupułów działania, w ramach Gang Stalkingu, w tym prześladowania, napaści, morderstwa, kradzież tożsamości, włamania, rabunki i kradzieże samochodów, elektroniki (zwłaszcza komputerów) itp.

Nakłaniają też ludzi do popełnienia zabójstwa i samobójstwa.

Są również wykorzystywani do składania fałszywych zeznań i oskarżania innych, np. w takich sprawach jak molestowanie dzieci, gwałty i przestępstwa białych kołnierzyków.

Cele i modus operandi
Cele Gang Stalkingu są liczne.

Głównie chodzi o sprawienie, by ofiara stawała się powoli niestabilna psychicznie, co jest wykorzystywane, np. przy nękaniu świadków w ważnych sprawach karnych, zemstach współmałżonka, kampaniach nienawiści politycznej, matactwach w śledztwie, rozgrywkach biznesowych.

W konsekwencji chodzi o osiągnięcie jednego lub wszystkich następujących celów: doprowadzenie do paranoi lub jakiejkolwiek innej choroby psychicznej wymagającej hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym, finansowej upadłości, bezdomności i popełnienia samobójstwa.

Atak odbywa się przy użyciu zaawansowanych technik nękania psychologicznego i wielu innych taktyk.

Początkowo może to być podstawianie wielu stalkerów, czyli ludzi, którzy nękają ofiarę psychicznie, komentując jej wypowiedzi w Internecie, treść SMS i rozmów telefonicznych podsłuchiwanego telefonu, rozmów przeprowadzanych w domu, w którym zainstalowany jest podsłuch itp.

I tak nagle ofiara słyszy na ulicy, że ktoś obcy rozmawia o jej życiu, ktoś inny komentuje bieżące wydarzenia, czuje się zawsze i wszędzie otoczona wianuszkiem osób dziwnie przyglądających się jej i bacznie obserwujących jej zachowanie.

Modus operandi Gang Stalkingu (sposób działania) może obejmować również:

mobbing,
wpływanie na decyzje lekarzy i wyniki badań lekarskich,
zastraszanie,
gaslighting,
osaczanie,
rzucanie „przypadkowo” na ulicy lub w Internecie obelg i oszczerstw wobec ofiary,
robienie zdjęć z ukrycia,
próby publicznych kompromitacji,
okazywanie ofierze braku szacunku przez nieznane osoby,
obserwowanie i dziwne spojrzenia,
włamania na portale społecznościowe i skrzynki mailowe,
elektroniczne tortury (generowanie różnych głośnych dźwięków),
globalną cenzurę finansową i blokadę bankową – podważanie wolności ekonomicznej jednostki,
tworzenie sztucznych problemów w załatwianiu różnych formalności, uzyskiwaniu dostępu itp.,
straszenie gwałtem lub śmiercią,
próby potrącenia samochodem na ulicy.
Gang Stalking jest częścią większego zjawiska, mianowicie Mind Control (kontroli umysłu), która jest narzędziem w rękach przedstawicieli NWO (Nowy Porządek Świata).

W ten oto sposób – m.in. rząd, wojsko i duże korporacje – wykorzystują zorganizowane prześladowanie, by pozbyć się niewygodnych jednostek, a pozostawić jedynie te, którymi lepiej się manipuluje.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie."

Link do artykułu: https://www.odkrywamyzakryte.com/gang-stalking/
ewabudzynska1
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2021, 16:17

Re: Gang Stalking

Post autor: ewabudzynska1 »

Krótko mówiąc jeśli chcę żyć w spokoju, nie stracić życia, zdrowia dachu nad głową oraz opieki nad dziećmi mam nie wysyłać pism do sejmu i do kancelarii prezydenta ani nie posługiwać się świadectwem istoty żywej bo zostanę wyeliminowana?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
Posty: 157
Rejestracja: 10 marca 2021, 19:36

Re: Gang Stalking

Post autor: Patrycja »

ewabudzynska1 pisze: 17 września 2021, 22:56 Krótko mówiąc jeśli chcę żyć w spokoju, nie stracić życia, zdrowia dachu nad głową oraz opieki nad dziećmi mam nie wysyłać pism do sejmu i do kancelarii prezydenta ani nie posługiwać się świadectwem istoty żywej bo zostanę wyeliminowana?
W tym cytacie artykułu bardziej chodziło że "rząd" wykorzystuje każdą swoją możliwość ( psychiczną i fizyczną ) osiągnięcia wybranego celu i atakuje nas z każdej strony.
Co do pism to jeżeli nie czujesz i wiesz że to nie twoja droga to tego nie rób, jeżeli uważasz że z takiego działania może wyniknąć więcej minusów niż plusów.
ewabudzynska1
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2021, 16:17

Re: Gang Stalking

Post autor: ewabudzynska1 »

Wydaje mi się, że ktoś kto znalazł się tutaj i jest na pewnym etapie rozwoju emocjonalnego, duchowego i intelektualnego został skierowany tu jakimiś okolicznościami, które zmusiły go do podjęcia decyzji o poszukiwaniu drogi do prawdy i wyzwolenia z kajdan nielegalnej władzy, która u każdego z przebudzonych w jakikolwiek sposób nadszarpnęła poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości a także postawiła na rozdrożu. Przebudzonych jest na tyle mało że ujawnienie może oznaczać głębsze represje ze strony rządzących oraz nieświadomie zaprogramowanych "obywateli". Z drugiej strony milczenie już nie pomaga bo wewnętrzne przepisy korporacyjne firmy Poland of odbierają jej niewolnikom resztki godności i wolności (brak decyzji o własnym ciele, zdrowiu i rodzinie). Więc albo dam się gnębić korporacji jako jej niewolnik albo jako wypowiadający umowę strace zdrowie dobre imię a na końcu życie w męczarniach (gangstalking). W skrócie jeśli ktokolwiek znalazł się na takim rozdrożu że waga obydwu stron moje pytanie jest takie skoro gang-stalking jest uznawany za organy ścigania za temat tabu, który natychmiast należy wyciszać więc nikt nie jest w stanie prześladowcom jak narazie zagrozić to w jaki sposób do tej pory grupa przebudzonych uchroniła się przed nim. Czy ten artykuł nie jest ostrzeżeniem ? Przecież to oczywiste, że jeśli złożę "wypowiedzenie" na biurko "okupanta" automatycznie umieści mnie na liście wrogów i nieposłusznych do wyeliminowania. Czy świadectwem istoty żywej i "przywilejami" można posługiwać się jedynie po wypowiedzeniu posłuszeństwa dostarczając na biurko czy skrzynkę elektroniczną czy też wystarczy sama świadomość, bycia wolnym człowiekiem żeby nie podlegać tym niejaglanym przepisom, których nie uznaję ponieważ to nie ja zawierałam umowę?
Jako istota wolna nie powinnam odpowiadać za decyzje moich rodziców (rejestracje w USC firmy). Bo za niewolnika zostajemy uznani z tą chwilą jak rozumiem? Więc czy informowanie najemnika o rzeczach oczywistych w świetle przepisów dotyczących praw człowieka jest konieczne czy wystarczy samoświadomość?
Awatar użytkownika
Patrycja
Administrator
Posty: 157
Rejestracja: 10 marca 2021, 19:36

Re: Gang Stalking

Post autor: Patrycja »

ewabudzynska1 pisze: 18 września 2021, 11:49 Wydaje mi się, że ktoś kto znalazł się tutaj i jest na pewnym etapie rozwoju emocjonalnego, duchowego i intelektualnego został skierowany tu jakimiś okolicznościami, które zmusiły go do podjęcia decyzji o poszukiwaniu drogi do prawdy i wyzwolenia z kajdan nielegalnej władzy, która u każdego z przebudzonych w jakikolwiek sposób nadszarpnęła poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości a także postawiła na rozdrożu. Przebudzonych jest na tyle mało że ujawnienie może oznaczać głębsze represje ze strony rządzących oraz nieświadomie zaprogramowanych "obywateli". Z drugiej strony milczenie już nie pomaga bo wewnętrzne przepisy korporacyjne firmy Poland of odbierają jej niewolnikom resztki godności i wolności (brak decyzji o własnym ciele, zdrowiu i rodzinie). Więc albo dam się gnębić korporacji jako jej niewolnik albo jako wypowiadający umowę strace zdrowie dobre imię a na końcu życie w męczarniach (gangstalking). W skrócie jeśli ktokolwiek znalazł się na takim rozdrożu że waga obydwu stron moje pytanie jest takie skoro gang-stalking jest uznawany za organy ścigania za temat tabu, który natychmiast należy wyciszać więc nikt nie jest w stanie prześladowcom jak narazie zagrozić to w jaki sposób do tej pory grupa przebudzonych uchroniła się przed nim. Czy ten artykuł nie jest ostrzeżeniem ? Przecież to oczywiste, że jeśli złożę "wypowiedzenie" na biurko "okupanta" automatycznie umieści mnie na liście wrogów i nieposłusznych do wyeliminowania. Czy świadectwem istoty żywej i "przywilejami" można posługiwać się jedynie po wypowiedzeniu posłuszeństwa dostarczając na biurko czy skrzynkę elektroniczną czy też wystarczy sama świadomość, bycia wolnym człowiekiem żeby nie podlegać tym niejaglanym przepisom, których nie uznaję ponieważ to nie ja zawierałam umowę?
Jako istota wolna nie powinnam odpowiadać za decyzje moich rodziców (rejestracje w USC firmy). Bo za niewolnika zostajemy uznani z tą chwilą jak rozumiem? Więc czy informowanie najemnika o rzeczach oczywistych w świetle przepisów dotyczących praw człowieka jest konieczne czy wystarczy samoświadomość?
My jesteśmy świadomi i wybraliśmy drogę z papierami, aby odrzucać nachalność urzędników. Wpis jest wyczerpujący i wykazuje wiele zagadnień, jednak my możemy rozwiewać wątpliwości a każdy człowiek powinien wybrać odpowiednią dla siebie drogę.
Składając pisma w kancelarii podkładamy się na pewno, lecz nie robiąc nic podkładamy się jeszcze bardziej. A system wciąż będzie sobie uzurpować prawa do człowieka.
Skoro nie ty podpisała umowę tylko twoi rodzice to spróbuj to wszystko wyjaśnić sformatowanym urzędnikom.
Właśnie w usc została zarejestrowana firma z twoich danych a stajesz się niewolnikiem kiedy wierzysz w to że ta firma to ty.
Samoświadomość jest najważniejsza jednak warto odciąć się od tego niewolniczego stanowiska.
Nie jest to jednak konieczne składanie tych wszystkich dokumentów, jak nadmieniam wcześniej.
ODPOWIEDZ